مدیرعامل هلال احمر کردستان از مصدومیت ۱۹ مسافر به دلیل واژگونی مینی بوس در محور سنندج_ مریوان خبر داد .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان؛ محمد باقر محمدی  در ارتباط با جزئیات واژگونی مینی بوس در محور سنندج به مریوان اظهار کرد: این حادثه ساعت 8:30 دقیقه صبح امروز در 7 کیلومتری شهر شویشه در محور سنندج_ مریوان به وقوع پیوسته است و در اثر آن19 مسافر دچار آسیب شدند . 

وی با اشاره به حضور سریع تیم های امدادی جمعیت هلال احمر استان در محل حادثه افزود: در این حادثه سه تیم عملیاتی با بهره گیری از دو دستگاه آمبولانس و یک دستگاه خودرو نجات در کمترین زمان ممکن از دو پایگاه شویشه و مرکز اداری سنندج به محل اعزام شدند و به امدادرسانی به مصدومین حادثه پرداختند . 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کردستان خاطرنشان کرد: عملیات نجات مصدومین توسط نیرو های امدادی هلال احمر انجام و مصدومین این حادثه توسط نیرو های امدادی جمعیت هلال احمر و اورژانس به بیمارستان کوثر سنندج انتقال پیدا کردند . 

محمدی تاکید کرد: با توجه به افزایش رفت و آمد فرهنگیان و تردد دانش آموزان بین جاده های فرعی و همچنین حجم بالای تردد جاده های مریوان به خاطر مرزی بودن، رانندگان باید قوانین راهنمایی و رانندگی را بیشتر رعایت کنند و نظارت در این جاده ها نیز بیشتر شود.