نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به تلاش قدرت های سلطه گر و عبری – عربی برای مقابله با نظام اسلامی، خاطرنشان کرد: نیروهای مسلح ایران تنها قدرت نظامی مستقل در جهان هستند و با صلابت در آب های بین المللی و آزاد حضور دارند.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، آیت الله رسول فلاحتی امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح مستقر در گیلان به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس با تبریک فرا رسیدن این هفته به تمام نیروهای مسلح اظهار کرد: ایام دفاع مقدس یادآور خاطره های شیرین ۸ سال دفاع مجاهدانه ملت ایران در کنار نیروهای ارتش، سپاه و بسیج علیه تمام قدرت های سلطه گر جهانی است.

وی به ایستادگی ملت ایران در مقابل قدرت های تا بن دندان مسلح سلطه گر در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: در ۸ سال دفاع مقدس قدرت های سلطه گر توان نیروهای مسلح ایران را آزمودند و به این نتیجه رسیدند که دیگر با جنگ افزارهای نظامی نمی توان با ملت ایران مقابله کرد.

رشت-رژه +نیروهای+ مسلح

امام جمعه رشت با بیان اینکه قدرت های سلطه گر مقابله با نظام اسلامی در عرصه های جدید را در دستور کار خود قرار دادند، تصریح کرد: عرصه جدید به مراتب سخت تر از جنگ ۸ ساله است و دشمن به داخل خانه های مردم ورود کرده است.

آیت الله فلاحتی، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را دارای ویژگی های منحصر به فردی خواند و بیان کرد: خداوند رعب نیروهای مسلح ما را در دل دشمنان انداخته و جرات حمله به ایران اسلامی را ندارند.

رژه-نیرو-های-مسلح-در-رشت-21

وی، پاسبانی و نگهبانی از ارزش های الهی را ویژگی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران توصیف کرد و گفت: امروز هیچ نیروی مسلحی با ویژگی مذکور در دنیا وجود ندارد.

نیروهای مسلح ایران تنها قدرت نظامی مستقل در جهان هستند

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به تلاش قدرت های سلطه گر و عبری – عربی برای مقابله با نظام اسلامی، خاطرنشان کرد: نیروهای مسلح ایران تنها قدرت نظامی مستقل در جهان هستند و با صلابت در آب های بین المللی و آزاد حضور دارند.

رشت-رژه +نیروهای مسلح

آیت الله فلاحتی، اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را در لوای ولایت فقیه دانست و یادآور شد: ولایت فقیه استمرار ولایت پیامبر(ص) و اولیای الهی است.

نیروهای مسلح جمهوری اسلامی برای حفظ ایران اسلامی جانفشانی می کنند

وی با بیان اینکه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی برای حفظ ایران اسلامی جانفشانی می کنند، اظهار کرد: اقتدار نیروهای مسلح ایران در درون و بیرون کشور برای همه به اثبات رسیده است.

امام جمعه رشت، حمایت همه جانبه مردمی را از دیگر ویژگی های نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و افزود: نیروهای مسلح ما خود را برآمده از مردم می دانند و خانواده شهدا و جانبازان حامی این نیروها هستند.

رژه-نیرو-های-مسلح-در-رشت-28

آیت الله فلاحتی با اشاره پایه گذاری تمدن اسلامی و عرضه آن به دنیا با پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، بیان کرد: ایران اسلامی بسترساز حکومت جهانی امام عصر(عج) است.