سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بندرلنگه از از رفع تصرف بیست هزار 30 مترمربع از اراضی حفاظتی و ملی در شش ماهه نخست امسال در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، «سیامک آرمان» اظهار کرد: در راستای صیانت از انفال و حقوق بیت المال و در جهت برخورد قاطع و بدون اهمال با متصرفین اراضی ملی، در شش ماهه نخست سال میزان بیست هزار و 30 متر مربع  از اراضی ملی که به تصرف برخی از افراد سودجو درآمده بود به انفال عمومی بازگردانده شد.

وی گفت: اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بندرلنگه در پاسداری از انفال و اراضی ملی که بعنوان ودیعه الهی در اختیار حکومت اسلامی قرار دارند از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بندرلنگه ادامه داد: این مجموعه وظیفه خود می داند تا نهایت همکاری را با دستگاههای متولی جهت برطرف نمودن مشکلات مردم از طریق واگذاری اراضی ملی برای تهیه طرحهای کشاورزی صنعتی و اسکان روستایی در چارچوب قوانین و مقررات داشته باشد.

آرمان در پایان افزود: مردم می‌توانند هرگونه آتش‌سوزی و تخریب و تصرف عرصه‌های منابع طبیعی را از طریق تماس با شماره 1504 تلفن امداد جنگل و مرتع یگان حفاظت منابع طبیعی  اطلاع دهند  تا در اسرع وقت با متخلفان و متجاوزان برخورد قانونی انجام شود.