جانشین فرمانده منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بندرلنگه گفت: نیروی دریایی سپاه هرروز همانند یک قهرمان در مقابل آمریکا در آب‌های گرم خلیج همیشه فارس می‌ایستد و برای حراست از این آب‌ها شبانه‌روز نمی‌شناسد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، «محمد نجفی» صبح امروز در جمع نیروهای نظامی، انتظامی و اقشار مختلف مردم به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در بندرلنگه گفت: امروز دنیا شاهد است که ایران اسلامی در مقابل آمریکای جنایتکار با چنان رشادت و قدرتی ایستاده که به جان آن‌ها وحشت انداخته است.

وی بابیان اینکه امروز نیروی دریایی سپاه از چنان اقتداری برخورداراست که آمریکا به خود اجازه نمی‌دهد که رو درروی ما بایستد، تصریح کرد: نیروی دریایی سپاه هرروز همانند یک قهرمان در مقابل آمریکا در آب‌های گرم خلیج همیشه فارس می‌ایستد و برای حراست از این آب‌ها شبانه‌روز  نمی‌شناسد.

جانشین فرمانده منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بابیان اینکه آمریکا جرئت جنگ با ایران را ندارد، گفت: اگر آمریکا می‌توانست و جرئت پیدا می‌کرد با ما وارد جنگ می‌شد اما  قدرت ایران آن‌چنان بالاست که آمریکا هرگز به خود این اجازه را نمی‌دهد که در مقابل ایران قرار گیرد.

 وی در پایان یادآور شد: قدرت نظامی ایران در منطقه به خودباوری رسیده و کشور آمریکا نمی‌تواند برای ما تعیین تکلیف کند بلکه ما هستیم که برای آن‌ها تکلیف تعیین می‌کنیم .