رژه نیرو‌های مسلح به مناسبت هفته ی دفاع مقدس در بندرعباس به میزبانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، رژه نیرو‌های مسلح در بندرعباس به مناسبت هفته دفاع مقدس که با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی، فرمانده ی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، جانشین ستاد کل نیروهای مسلح، فرماندهان عالی رتبه‌ی نیروی دریایی و آحاد مردم همراه بود دقایقی پیش به پایان رسید.

گفتنی است که  در این رژه یگان های برگزیده پیاده و محمول نیروی دریایی ارتش، نیروی دریایی سپاه  و نیروی انتظامی حضور رژه دریایی نیرو های مسلح هر ساله در 31 شهریور هم‌زمان با سراسر کشور در بندرعباس برگزار می شود که میزبانی این دوره بر عهده ی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود.

سخنگوی سپاه پاسداران پیش از این اعلام کرده بود: در این رژه ۶۰۰ فروند شناور‌های متنوع سنگین، سبک و پرنده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی و نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی انتظامی و همچنین ده‌ها فروند جنگنده‌های نیرو‌های هوایی ارتش و سپاه در نسل‌های مختلف حضور دارند.

وی هدف از برگزای این رژه نمایش اقتدار و سیادت دریایی نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران در خلیج فارس و آب‌های آزاد دانست و گفت: برگزاری این مراسم در سواحل خلیج فارس و در نزدیکی تنگه هرمز بیانگر اقتدار نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران برای صیانت از مصالح و منافع ملی کشور و عملیاتی کردن اراده نظام و ملت ایران برای مقابله با هرگونه تهدید دشمن در این منطقه راهبردی است.

به گزارش موج، آیین رژه ی نیروهای مسلح صبح امروز با سخنرانی علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی آغاز شد.