یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات راهسازی، معدنی، خدمات شهری و خودروهای دیزلی از سوم مهرماه در اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات راهسازی از 3 تا 6 مهرماه در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در پل شهرستان برپا می‌شود.

در نمایشگاه امسال 21 شرکت در مساحتی بالغ بر 2500 مترمربع فضای نمایشگاهی حضور خواهند یافت و آخرین یافته‌ها، محصولات و توانمندی‌های خود را در بخش ماشین‌آلات راهسازی، راهداری، معدنی، خودروهای تجاری، خودروهای حمل و نقل جاده‌ای، قطعات یدکی، ماشین‌آلات خدمات شهری و خدمات وابسته به نمایش می‌گذارند.

از جمله برندهای مطرح حاضر در این نمایشگاه می‌توان به سایپادیزل، ایران خودرو دیزل، مبارز، بهار صنعت پارمیس، آمیکو، رنو، سی‌ان‌سی، ماموت، زامیاد و دایون اشاره کرد که حضور آنها سبب شده نمایشگاه اصفهان به یکی از شاخص‌ترین نمایشگاه‌های این حوزه در سطح کشور تبدیل شود.

یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات راهسازی، معدنی، خدمات شهری و خودرو دیزلی در حالی برگزار می‌شود که حضور متخصصان و مسئولان مرتبط در این نمایشگاه می‌تواند کمک بزرگی به ایجاد انگیزه در شرکت‌های داخلی و خارجی باشد که در این نمایشگاه حضور پیدا کرده‌اند.

از جمله مهمترین نکات این نمایشگاه، نمایش توانمندی شرکت‌های داخلی در تولید بیش از 50 درصد ماشین‌آلات به ویژه خودروهای سنگین است که نیازمند حمایت مسئولان و مصرف‌کنندگان داخلی برای ادامه و پیشرفت تولیدات خود هستند.

یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات راهسازی، معدنی، خدمات شهری و خودروهای دیزلی طی روزهای سوم تا ششم مهرماه از ساعت 15 تا 21 در محل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی استان واقع در پل شهرستان برپا می باشد.