امام‌جمعه بندرلنگه با بیان اینکه شما شاهد بودید که در سراسر جهان صدای مردمی که می‌گفتند لبیک یا حسین (ع) لرزه براندام دشمنان می‌انداخت، خاطرنشان ساخت: ما باید راه حسین (ع) را در پیش بگیریم و امربه‌معروف و نهی از منکر را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

 به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حجت‌الاسلام «سید محمدجواد رکنی حسینی» در اجتماع ده‌ها هزار نفر از مردم این شهر در عصر عاشورای حسینی با اشاره به برگزاری پرشور مراسم عزاداری اباعبدالله الحسین(ع) در سراسر جهان، اظهار داشت: این حرکت چشم دشمنان اسلام را کورکرد.

وی بابیان اینکه امسال وحدت و یکپارچگی عزاداران حسینی بی‌مانند بود و این حرکت باید تداوم داشته باشد، افزود: اگر وحدت و انسجام در میان شما عزاداران حسینی نباشد دشمنان از این حرکت شما سو استفاده می‌کنند و ما نباید بهانه دست آن‌ها بدهیم.

خطیب نماز جمعه بندرلنگه در ادامه تصریح کرد: از همه دست‌اندرکاران که در طول این دهه مجالس امام حسین (ع) را در هر کوی و برزن و در گرمای بالای 40 درجه حتی بدون امکانات برگزار نمودند قدردانی و تشکر می‌کنم.

رکنی خاطرنشان کرد: سیدالشهدا همه‌چیز خود را در طبق اخلاص نهاد و همه‌چیز خود را و حتی طفل شیرخواره‌اش درراه خدا درراه خدا فدا کرد و خداوند هم برای او چیزی کم نگذاشت.

وی در پایان با بیان اینکه شما شاهد بودید که در سراسر جهان صدای مردمی که می‌گفتند لبیک یا حسین (ع) لرزه براندام دشمنان می‌انداخت، خاطرنشان ساخت:  ما باید راه حسین (ع) را در پیش بگیریم و امربه‌معروف و نهی از منکر را سرلوحه کار خود قرار دهیم.