شهردار بروجرد گفت: در راستای اجرای طرح نهضت آسفالت، بیش از 120 هزار متر مربع از معابر و خیابان‌های این شهر آسفالت شد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، امیر جاویدپور، گفت: در راستای اجرای طرح نهضت آسفالت 126هزار متر مربع از معابر و خیابان های این شهر آسفالت شد.

وی افزود: مجموع اعتبار هزینه شده برای آسفالت انجام شده در نقاط مختلف شهر 36 میلیارد و 540 میلیون ریال بوده است.

شهردار بروجرد، اظهار داشت: معابر و کوچه‌هایی وجود دارد که بیش از 10 سال از روکش آسفالت آن می گذرد که آسفالت دوباره تمام این معابر و خیابان ها، علاوه بر مدت زمان 2ساله اعتبار بسیاری نیاز دارد.

وی افزود: آسفالت محیط بر اساس اولویت در برخی خیابانها، مانند ورودی مسکن مهر، شهرکهای مهرگان، پردیس، شهرک غرب، خیابان شهید رجایی، 45 متری بسیج، بلوار ملایر، بلوار امام خمینی(ره) و بسیاری از کوچه‌ها با همکاری معاونت عمرانی و سازمان عمران و بازآفرینی شهری انجام شده است.

شهردار بروجرد با اشاره به نامطلوب بودن روکش آسفالت خیابان‎های مرکز شهر، اظهار داشت: تلاش می شود به منظور رفاه شهروندان و مسافرانی که وارد شهر می شوند کار بهسازی آسفالت همه خیابان‎های سطح شهر در برنامه زمانبندی انجام شود.

نورپردازی بلوارها و بوستان‌های بروجرد انجام شده است

جاویدپور همچنین از اجرای طرح نورپردازی فضاهای سبز بروجرد و نورپردازی در سطح شهر خبر داد و گفت: بسیاری از بلوارها و پارک‌های بروجرد فاقد نور لازم بوده که این مهم در تابستان امسال با توجه به استقبال شهروندان و مسافران از فضای سبز انجام شده است.