فرمانده انتظامی شهرستان از کشف 22دستگاه وسیله نقلیه مسروقه در نتیجه اجرای طرح پیشگیری از سرقت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ حسن یاردوستی با اشاره به کشف 22 وسیله نقلیه مسروقه در اصفهان گفت: طرح  امنیت محله محور و با هدف دستگیری متهمان فراری و سارقان همچنین کشف وسایل نقلیه مسروقه از ساعات اولیه بامداد دیروز در اصفهان اجرا شد.

این مقام انتظامی ادامه داد:در اجرای این طرح کلیه گشت های محسوس و نامحسوس در قالب چندین اکیپ عملیاتی آماده عملیات شده و خوشبختانه در ساعات اولیه طرح به موفقیت هایی دست پیدا کردند.

سرهنگ یاردوستی گفت:تعداد 22 دستگاه وسیله نقلیه مسروقه که 13 دستگاه خودرو و 9 دستگاه موتورسیکلت بود کشف و با دستور مقام قضائی در حال استرداد به مالباختگان و موجبات رضایت آنان را در پی داشت.

 وی در ادامه با اشاره به دستگیری سارقان گفت: در این گروه متاسفانه افراد کم سن وسال مشاهده می شوند که لازم است والدین بیشتر از قبل در نگاه تربیتی و نظارتی دقت کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان در پایان ضمن تقدیر از همه سبز پوشان خدوم و جان برکف که در عملیات های مکرر با سربلندی همچون گذشته بیرون آمده و موجبات خرسندی شهروندان را فراهم کردند خاطر نشان کرد: همه متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده راهی مراجع قضائی شده و با اجرای این طرح ضریب امنیت محله های اصفهان ارتقاء یافت.