استاندار اصفهان گفت: ظرفیت‌های مردمی استان اصفهان جهت تسریع در بازسازی عتبات عالیات و ایجاد تسهیلات برای رفاه زائران قبور مطهر ائمه اطهار(ع) جذب شوند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، محسن مهرعلیزاده بر ضرورت مدیریت و جذب هوشمندانه کلیه ظرفیت‌های مردمی استان اصفهان جهت تسریع در بازسازی عتبات عالیات و ایجاد تسهیلات برای رفاه زائران قبور مطهر ائمه اطهار(ع) تأکید کرد.

وی در دیدار با رئیس و اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اصفهان، ضمن اشاره به سوابق طولانی محبت و ارادت مردم ولایت‌مدار استان اصفهان نسبت به ائمه طاهرین، بر ضرورت مدیریت و جذب هوشمندانه کلیه ظرفیت‌های مردمی استان جهت تسریع در بازسازی عتبات عالیات و ایجاد تسهیلات برای رفاه زائران قبور مطهر ائمه اطهار تاکید کرد.

استاندار اصفهان

در این دیدار، رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات گزارشی از نذورات جمع‌آوری‌شده در سطح استان اصفهان و اقدامات شاخص خیرین و ستاد بازسازی جهت تجهیز اماکن متبرکه در کشور عراق ارائه داد.

مصطفی نوریان از برپایی 67 موکب جهت ارائه اسکان و تغذیه در ایام زیارتی اربعین حسینی خبر داد و ابراز امیدواری کرد: با همکاری کلیه مبادی ذیربط استان اصفهان، امکان پذیرایی از 60 هزار زائر اربعین حسینی در مرزها و داخل کشور عراق فراهم شود.