نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: هروقت و هر کجا به توان و تخصص نیروهای داخلی اعتماد کردیم پیشرفت امور را شاهد بودیم.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین سالک در حاشیه بازدید از تولیدات کک و مواد شیمیایی شرکت ذوب آهن نقش نیروهای داخلی به ویژه نیروهای بسیجی را در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی مهم دانست و گفت: هروقت و هر کجا به توان و تخصص نیروهای داخلی اعتماد کردیم پیشرفت امور را شاهد بودیم.

وی با حضور در جمع تلاشگران این بخش به تجربه خودکفایی صنعتی در دوران تحریم ها پرداخت و افزود: عدم حضور کارشناسان خارجی در ذوب آهن نشانه اتکا این مجتمع صنعتی به نیروهای داخلی است.

حجت الاسلام والمسلمین سالک ضمن آگاهی از شرایط تامین مواد اولیه ، تولید و فروش محصولات ذوب آهن در خصوص حل مشکلات این شرکت و سایر صنایع فولادی مستقر در استان اصفهان رایزنی و تبادل نظر نمود.

اصفهان- شرکت ذوب اهن

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی نقش نیروهای داخلی به ویژه نیروهای بسیجی را در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی مهم دانست و افزود: هروقت و هر کجا به توان و تخصص نیروهای داخلی اعتماد کردیم پیشرفت امور را شاهد بودیم.

وی ذوب آهن را نماد صنعت ایران خواند و اظهار داشت: تلاشگران ذوب آهن هیچگاه در مقابل تحریم ها و محرومیت ها  تسلیم نشدند و با خلاقیت و پشتکار موجب رونق تولید و توسعه در این شرکت هستند.وی یاد و خاطره شهدای ذوب آهن را گرامی داشت و گفت : این شرکت دین خود را به جبهه و جنگ ادا نمود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمن درصدد است حلقه محاصره را تنگ تر کند گفت: با پرهیز از خود تحریمی داخلی باید برای شکوفایی استعدادها و بروز خلاقیت ها فضای مناسبی را فراهم آوریم تا اهداف انقلاب و نظام تحقق یابد.