مدافع راست سابق تیم فوتبال، سایپا، استقلال، پاش همدان و تیم ملی فوتبال ایران در 35 سالگی و به دلیل ایست قلبی دار فانی را وداع گفت.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، «مجید غلام‌نژاد» بازیکن سابق تیم ملی در سن 35 سالگی به علت ایست قلبی در بندرعباس درگذشت.

وی متولد ۲۸ خردادماه سال ۱۳۶۲ بود و در فوتبال ایران از امیدهای سایپا چهره شد و بهترین دوران فوتبال خود را نیز در این همین باشگاه سپری کرد.

او به عنوان یک مهاجم به فوتبال ایران معرفی شد اما با نظر «علی دایی» به پست دفاع راست نقل مکان کرد و  با درخشش در این پست در سال 1387 و با دعوت دایی پیراهن تیم ملی را بر تن کرد.

 

غلام نژاد پس از سایپا به پاس همدان رفت و پس از آن دوباره به سایپا برگشت و در زمان مربی‌گری «امیر قلعه نویی» نیم فصل بازی در استقلال  تهران را تجربه کرد.

وی برای ادامه فوتبالش به شهرداری بندرعباس پیوست؛ و  در فصل جاری از دنیای فوتبال خدافظی کرد.

او به همراه همسرش یک باشگاه بدنسازی را در بندرعباس اداره می‌کرد.

یکی از دوستان نزدیک غلام نژاد در مورد مشکل قلبی او گفت: اطلاع چندانی در این زمینه ندارم اما سال گذشته و در جریان مسابقات او از ناحیه قلب احساس ناراحتی می کرد. پزشکان تیم بعد از معاینه او به وی اعلام کردند که مشکل خاصی ندارد. 

«آرش برهانی»، بازیکن سابق استقلال تهران و تیم ملی نیز در صفحه ی اینستاگرام خود با اشاره به صحبت تلفنی دو روز پیشش با غلام‌نژاد با ناباوری تمام به این خبر واکنش نشان داد.

غلام نژاد ۲۰ بار پیراهن تیم ملی ایران را برتن کرد و یک گل به ثمر رساند. او در مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۰ یکی از بازیکنان اصلی تیم ملی ایران بود.

او با 127 بازی و۲ گل و کسب عنوان قهرمانی ششمین دوره لیگ برتر  بهترین دوران باشگاهی اش را در سایپا سپری کرد.

قهرمانی رقابت های غرب آسیا در سال ۲۰۰۸ هم مهم ترین افتخار او با پیراهن تیم ملی است.

به گزارش موج، غلام نژاد پس از «مهرداد اولادی» و «هادی نوروزی» سومین بازیکنی است که به علت ایست قلبی دار فانی را وداع می گوید.