فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه گفت:گلباران محل شهادت شهدای خلیج‌فارس 17 مهرماه با حضور خانواده معزز شهدا و همرزمان شهدای خلیج‌فارس انجام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، «سردار رمضان زیراهی» در آئین هماهنگی برگزاری سالروز شهادت، شهدای مبارزه مستقیم با آمریکا در خلیج‌فارس از گلباران محل شهادت شهدای خلیج‌فارس خبر داد و گفت: گلباران محل شهادت شهدای خلیج‌فارس 17 مهرماه توسط بالگرد و شناور و با حضور خانواده معزز شهدا و همرزمان شهدای خلیج‌فارس و مسئولان و فرماندهان کشوری و لشکری انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه در این راستا یادواره شهدای خلیج‌فارس 18 مهرماه در دشتی و خشت با حضور فرماندهان و رزمندگان برگزار می‌شود، افزود:  حماسه مقابله و ستیز رزمندگان اسلام به فرماندهی  شهید «نادر مهدوی» و یارانش با استکبار جهانی در خلیج‌فارس برای همیشه تاریخ جاویدان شده است .

زیراهی با بیان اینکه به برکت خون مطهر شهدا، دشمن در اجرای نقشه‌های خود علیه جمهوری اسلامی ایران درمانده و ناتوان شده است، افزود: شهدای خلیج‌فارس هیمنه استکبار جهانی را در‌هم شکستند و در قعر آب‌های نیلگون خلیج‌فارس دفن کردند.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه، ترویج فرهنگ‌ شهادت و ایثارگری را سبب رشد و تعالی جامعه و مقابله با جنگ فرهنگی دشمن دانست و عنوان کرد: گسترش فرهنگ شهادت و ایثارگری از نیازهای مهم جامعه و نسل امروز است و منطقه دوم نیروی دریایی سپاه«ندسا» با تمام توان در این زمینه اقدام کرده و یاد و خاطره شهدا را گرامی می‌دارد.