در چارچوب هفته دوم مسابقات لیگ برتر فوتبال امیدهای کشور از ساعت ۱۷:۱۵ دقیقه امروز تیم البدربندرکنگ به مصاف میزبان خود تیم نفت اهواز می رود

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، در چارچوب هفته دوم مسابقات لیگ برتر فوتبال امیدهای کشور در یک دیدار خارج از خانه از ساعت ۱۷:۱۵ دقیقه امروز تیم «البدر بندرکنگ» مهمان تیم «نفت اهواز» است.

در هفته نخست این رقابت ها تیم البدربندرکنگ در خانه با ۶ گل تیم «ذوب آهن اصفهان» مدافع عنوان قهرمانی را در هم کوبید اما نفت اهواز مقابل میزبانش تیم «ملوان انزلی» با تساوی ۱-۱ متوقف شد.

تیم‌های البدر بندرکنگ و نفت اهواز در فصل گذشته دو بار به مصاف هم رفتند که بازی رفت در بندرکنگ با برتری ۳ بر صفر البدر و مسابقه برگشت در اهواز با پیروزی ۱ بر صفر نفت به پایان رسید.

به گزارش موج، البدر بندرکنگ، تراکتورسازی تبریز، مس رفسنجان، مس کرمان، پارس جنوبی جم، نساجی مازندران، خونه به خونه بابل، ملوان بندر انزلی، نفت اهواز، فولاد خوزستان، نفت آبادان و ذوب آهن اصفهان دوازده تیم شرکت کننده در فصل جدید مسابقات لیگ برتر فوتبال امیدهای کشور هستند.

لازم به ذکر است تیم البدربندرکنگ در فصل گذشته این پیکارها و در نخستین تجربه حضور خود با ۸ برد، ۵ مساوی، ۹ باخت و کسب ۲۹ امتیاز در جایگاه ششم در جدول رده بندی قرار گرفت.