مراسم جشن اختتامیه کانونهای تابستانی استان گیلان در کانون فرهنگی شهید دکتر باهنر کوچصفهان برگزارشد.

به گزارش خبرگزاری موج گیلان، مدیرکل آموزش وپرورش گیلان در این مراسم با اشاره به اهمیت برنامه ریزی دقیق در ایام تابستان گفت: امسال 1200 پایگاه تابستانی غنی سازی اوقات فراغت در سطح استان تشکیل شد  و  110 هزار نفر رشته در کلیه مقاطع تحصیلی  از فعالیت این کانونها بهره مند شدند.

اختتامیه- +کانون +گیلان

وی ضمن تقدیر ازکارهای انجام شده در سطح منطقه خاطرنشان کرد: کوچصفهان به رغم دارا بودن کمتر از2 درصد دانش آموزان استان، دارای پتانسیل بسیار بالایی درهمه زمینه های فرهنگی ،آموزشی،هنری برشمرد و افزود: با کمک نیروی انسانی فاضل می توان به ارتقای سطح فرهنگی جامعه دست کمک کرد.

غلامعلی جعفرزاده نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم،  کارهای انجام شده درحوزه فرهنگی و پرورشی را لازمه ارتقای سطح فرهنگی و تربیتی جامعه عنوان وخاطرنشان کرد: کانونهای تابستانی مکملی برای کارهای جاری و ذاتی آموزش و پرورش درحوزه تعلیم وتربیت هستند.

اختتامیه +کانون+ +گیلان

در پایان مراسم  ازمربیان و برگزیدگان کانون شهید باهنر کوچصفهان  با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.

شایان ذکر است آموزش وپرورش منطقه کوچصفهان با دارا بودن یک کانون مرکزی (شهیددکترباهنر) و هفت کانون اقماری، حدود  1000   دانش آموز را در تابستان 97 زیر پوشش قرار داده که طی دو سال اخیر عنوان کانون برتر استان را نیز کسب کرده است.

اختتامیه +کانون +گیلان

اختتامیه +کانون گیلان