مدیرکل دفتر فنی استانداری گفت: استان کرمانشاه جهت میزبانی مطلوب از زائرین اربعین حسینی آماده می‌شود.

 به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، شهرام کهریزی مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی، حمل‌ونقل و ترافیک استانداری با اشاره به‌ضرورت برنامه‌ریزی دقیق برای برگزاری مناسب مراسم اربعین امسال گفت: به دنبال تکمیل زیرساخت‌ها و فراهم نمودن امکانات لازم جهت حضور زائران در مراسم اربعین حسینی (ع) هستیم.

وی همچنین تصریح کرد: با رهنمودها و حمایت‌های استاندار و معاون امور عمرانی استانداری طرح جامع ساماندهی زیرساخت‌های مرز خسروی توسط مشاور در دست تهیه است و تمامی فضاها، امکانات و کاربری‌های موردنیاز جهت ارائه خدمات مناسب به عاشقان اباعبدالله الحسین (ع) در مراسم اربعین پیش‌بینی و تعریف خواهد شد.

کهریزی افزود: به دنبال تکمیل برنامه‌های خود درزمینهٔ حمل‌ونقل جاده‌ای، رفع نقاط پرحادثه، ترمیم روکش آسفالت جاده‌ها، تکمیل پروژه‌های آب‌رسانی به موکب‌ها، استقرار سرویس‌های بهداشتی و دوش‌های سیار در مکانه‌ای موردنیاز به همراه سبتیک فاضلاب، توسعه پارکینگ‌ها، روشنایی و... هستیم.

مدیرکل دفتر فنی استانداری کرمانشاه با توجه به‌ضرورت تکمیل زیرساخت‌ها بر همراهی و همکاری جدی دستگاه‌های اجرایی و تأمین برخی تجهیزات و ماشین‌آلات موردنیاز در منطقه تأکید کرد و گفت: با توجه به اهمیت موضوع، لازم است تمامی مسئولین مربوطه در راستای برگزاری هرچه بهتر این مراسم باشکوه تلاش کنند.

وی در ادامه گفت: کمیته زیرساخت به‌عنوان یکی از کمیته‌های ستاد مرکزی مراسم اربعین حسینی (ع) امور مربوط به پروژه‌های عمرانی در حوزه‌های راه‌های مواصلاتی، زیرساخت‌های ارتباطی و مخابراتی، تأسیسات آب و برق و ... جهت ارائه خدمات به زائران را برنامه‌ریزی و بر اقدامات اجرایی نظارت می‌کند.