فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) کرمانشاه گفت: ایران امروز به برکت انقلاب اسلامی یک ابرقدرت منطقه‌ای است و هادیان سیاسی و علاقه‌مندان به‌نظام باید تلاش کنند تا دستاوردهای انقلاب را برای نسل جدید بازگو کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، سردار بهمن ریحانی در همایش تبیین و گفتمان سازی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که با حضور سردار نقدی معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران برگزار شد، ابراز داشت: تمام حوادث انقلاب از آغاز نهضت امام راحل (ره) تاکنون و ایستادن بر سکوهای موفقیت بر اساس فرهنگ ناب عاشورایی بوده است.

وی بابیان اینکه ایران در هشت سال دفاع مقدس نیز بر پایه فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی به پیروزی رسید، اعلام کرد: عصبانیت دشمنان اسلام از ایران را به دلیل ترویج فرهنگ ناب عاشورایی در میان مردم و نترسیدن از تهدیدها و تحریم‌ها است.

فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) کرمانشاه خاطرنشان ساخت: تا زمانی که بر پایه این اصول و ارزش‌ها حرکت کنیم، ملتی سربلند و موفق هستیم و واقعیت این است که انقلاب اسلامی، کشور ایران را از دره ذلت به قله قدرت و عزت رسانده است..

سردار ریحانی بابیان این مطلب که تا پیش از پیروزی انقلاب اسلامی کشوری بودیم که هویتی نداشت و اسلام آمریکایی و بی‌هویتی بر کشور حاکم بود، اظهار داشت: نباید عزت کشور را با چالش‌های اقتصادی و اجتماعی موجود در کنار هم قرار دهیم، گفت: پرچم‌دار حق‌گویی بودن سخت است و اگر این دستاوردها را بازگو، روشنگری و تبیین نکنیم، رسالت امام راحل (ره) و شهدا را به‌جا نیاورده‌ایم و به‌حق آن‌ها عمل‌نکرده‌ایم.