فرماندار ماسال از پوشش زنده تلویزیونی مراسم شام غریبان ماسال به عنوان تنها شهرستان غرب گیلان از سوی شبکه های سراسری برای ششمین سال پیاپی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، محمدجواد عامر در جلسه ستاد هماهنگی برگزاری ویژه برنامه شام غریبان ماسال با بیان اینکه از واقعه ی عاشورا نمی توان به سادگی گذر کرد، افزود: اگر به اتفاقات واقعه کربلا به رهبری امام حسین (ع) و حوادث شام و اسارت اهل بیت که با مدیریت حضرت زینب (ع) موجب رسوایی یزید را فراهم کرد بیندیشیم، واقعه ی عاشورا را مملو از معرفت امام شناسی می بینیم.

وی با اشاره به سوابق خوب شهرستان ماسال در برگزاری مراسم شام غریبان، خاطرنشان کرد:  در راستای برگزاری هر چه بهتر این مراسم، سه کارگروه کمیته امنیت و انتظامات با مسئولیت فرماندهی  نیروی انتظامی، کمیته پشتیبانی و تدارکات با مسئولیت بخشدار مرکزی و کمیته هماهنگی و تبلیغات با مسئولیت بخشدار شاندرمن برگزار می شود.

فرماندار ماسال با تاکید بر برگزاری منظم جلسات کارگروه، گفت: مباحث فنی و ظریف در خصوص چگونگی برگزاری هر چه بهتر مراسم شام غریبان در قالب کمیته های مربوطه بررسی و پس از تصویب در جلسه نهایی ستاد، اجرایی خواهد شد.