موج

فرماندار شهرستان بندرعباس؛

فرماندار شهرستان بندرعباس گفت: هدف اصلی مجمع سلامت، اجتماعی کردن سلامت در بین مردم است تا با آموزش و اقداماتی که صورت می گیرد بتوانیم شاخص‌های سلامت را ارتقا بخشیم.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، «احمد پویافر» در مجمع سلامت این شهرستان با بیان اینکه اجتماعی شدن سلامت را یکی از نیازهای اصلی این حوزه است، اظهار داشت: هدف اصلی مجمع سلامت، اجتماعی کردن سلامت در بین مردم است تا با آموزش و اقداماتی که صورت می گیرد بتوانیم شاخص‌های سلامت را ارتقا بخشیم.

وی در ادامه با بیان اینکه، در موضوعات مرتبط با سلامت قدم های خوبی برداشته شده ولی کافی نیست و برخی از پروژه های بهداشتی و درمانی و تجهیزات ضروری با کمک خیرین تهیه شده است، افزود:  باید نگاه عمیق تر به سلامت مردم شود و با برنامه ریزی و برطرف کردن مسائل و مشکلات، امیدواریم به کمک سه ضلع (مردم، مسئولین و نظام سلامت) از بیمار شدن افراد پیشگیری شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان بندرعباس تصریح کرد: همه دستگاهها و افراد باید موضوع سلامت را جدی بگیرند و در این راستا سازمان های مردم نهاد نقش ویژه ای را ایفا می کنند.

فرماندار بندرعباس در پایان گفت: باید در راستای توسعه همه جانبه سلامت در شهرستان بندرعباس، به دنبال افزایش مشارکت موثر و کارآمد مردم برای سلامت در خانواده ها و محلات باشیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها