فرمانده انتظامی بروجرد گفت: یک باند تهیه و توزیع سلاح در بروجرد متلاشی و 20 قبضه سلاح شکاری غیر مجازکشف و ضبط شد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، سرهنگ مهدی پورغلامحسین روز دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، یک باند تهیه و توزیع سلاح در بروجرد متلاشی و 20 قبضه سلاح شکاری غیر مجاز، کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی بروجرد؛ تصریح کرد: همچنین تعداد 4 دستگاه موتورسیکلت، یک خودرو، 3 دوچرخه مسروقه و یک وانت قطعات خودرو کشف و ضبط و در این رابطه، یک نفر نیز دستگیر شد.

وی اظهار داشت: در همین رابطه و در راستای مبارزه با قاچاق کالا 124 حلقه لاستیک احتکار شده به ارزش یک میلیارد و 200 میلیون ریال نیز توسط عوامل پلیس شهرستان، کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی بروجرد افزود: این در حالی است که عوامل فرماندهی انتظامی بروجرد، تعداد 33دستگاه یخچال فریزر، 25 تلویزیون، 57 اجاق گاز، چهارجاروبرقی، 99 آبگرمکن و12 دستگاه ماشین لباس شویی به ارزش 4 میلیارد ریال کشف و ضبط کردند.

سرهنگ پورغلامحسین اضافه کرد: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی 143 گرم مواد مخدر، 6کیلو 100 شربت متادن، یک هزارو 300 عدد قرص ترامادول، یکهزارو 750 عدد قرص متادن و دو هزار و 940 عدد انواع داروی غیر مجاز کشف و ضبط شد.

11 خرده فروش مواد مخدر در بروجرد دستگیر شدند

وی ادامه داد: همچنین در اجرای این طرح 300 لیتر مشروبات الکلی از یک قاچاقچی کشف و 11 نفر خرده فروش مواد مخدر دستگیر شدند.