در راستای بهره‌مندی بیشتر از صندوق نوآوری و شکوفایی روز سه شنبه ۲۰ شهریورماه ۱۳۹۷ رئیس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی در استان گیلان به میزبانی پارک علم و فناوری گیلان حضور خواهند داشت.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، در پی هماهنگی و پیگیری‌های انجام گرفته توسط جبار کوچکی نژاد نماینده مردم شریف رشت در مجلس شورای اسلامی و در راستای بهره‌مندی بیشتر از صندوق نوآوری و شکوفایی، روز سه شنبه ۲۰ شهریورماه ۱۳۹۷  بهزاد سلطانی رئیس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی در استان گیلان به همراه هیاتی از این صندوق، به میزبانی پارک علم و فناوری گیلان در استان گیلان حضور خواهند داشت.

امکان بهره‌مندی بیشتر از صندوق نوآوری و شکوفایی برای توسعه اقتصاد دانش‌بنیان استان گیلان و بررسی امکان احداث برج فناوری در طرح جامع پارک علم و فناوری گیلان از اهداف این بازدید می‌باشد.

همچنین برگزاری بازدید از شرکت‌های دانش بنیان استان و تبین کمک‌های صندوق نوآوری و شکوفایی برای توسعه شرکت‌ها، جلسه پرش و پاسخ در خصوص صندوق نوآوری و شکوفایی با حضور مدیران شرکت‌های دانش بنیان استان و بازدید از مجتمع کارگاهی نیمه صنعتی از دیگر برنامه‌های حضور رییس هیات عامل صنوق نوآوری و شکوفایی کشور در استان می‌باشد.