مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان در مراسم تجلیل از کارمندان نمونه هفته دولت شرکت گاز گفت: معیار ارزش گذاری در موفقیت افراد میزان تلاش آنان است.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سید مصطفی علوی با اشاره به اجرای ۱۵ پروژه بزرگ گازرسانی درسطح استان به مناسبت هفته دولت سال جاری بیان داشت: با هزینه ای بالغ بر ۴۱۱ میلیارد ریال این پروژه ها اجرایی شدند که یکی از بزرگترین آنها  پروژه گازرسانی به روش CNG در شهر خور واقع در  بخش شرقی استان بود.

وی ضمن تشکر از همه کارکنانی که در برنامه ریزی، طراحی و اجرای این پروژه ها تلاش کردند گفت: خوشحالی مردم این منطقه به جهت برخورداری از نعمت گاز طبیعی بزرگترین پاداش برای کارکنان به شمار می رود.

وی با تاکید بر ارتقای کیفی پروژه ها، مقاوم سازی شبکه های گازرسانی وصیانت از تاسیسات مربوطه افزود: اینک به لطف خدا اکثر نقاط استان بهره مند از گاز طبیعی هستند و این نعمت در سطح استان بخوبی توسعه یافته است،تلاش ما در قالب برنامه حفظ و نگهداشت شبکه ها و خطوط باید بیشتر گردد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان در ادامه خاطر نشان ساخت: یک سازمان متعالی همانند یک خانواده تلقی می شود که کارکنان آن می بایست نسبت به یکدیگر دلسوز باشند و در همه برهه ها نسبت به هم و سازمان وفاداری داشته باشند.

وی تصریح کرد: کارمندی می تواند در نظام توسعه و تعالی گام بردارد که باور و نگاه توسعه ای داشته و رفتار و عملکرد خود را بر اساس این نگاه تنظیم کند، کارمندان خوب همیشه به دنبال کسب موفقیت هستند بنابراین سعی می کنند تا از فرصت های کاری استفاده کرده و کار خود را توسعه دهند.

وی داشتن وجدان کاری را یکی از ویژگی های کارمند نمونه دانست و گفت: وجدان کاری در سازمان عبارت است از باید ها و نباید هایی که کارکنان باید در جهت تعهد کار خود به سازمان و جامعه رعایت کنند تاکار بدون نقص، به موقع و مفید انجام دهند.

شرکت گاز

علوی با تاکید بر اینکه، امنیت و ایمنی، عدالت و امانت، اخلاق وصداقت، توانمندسازی کارکنان، یادگیری و بهبود و کارآیی و اثر بخشی، ارزش های بنیادی هستندکه هم حق سازمان و هم حق کارکنان می باشد، افزود: کارمندان اصلی ترین سرمایه یک سازمان به شمار می آیند که موفقیت یا شکست سازمان را تعیین می کنند.

وی با اشاره به محدودیت میزان نقدینگی شرکت گفت: در شرایطی هستیم که باید هر یک از کارکنان نسبت به هزینه ها مدیریت داشته باشند.

علوی گفت: فساد اداری یک آفت مخرب است که بنیاد و اهداف یک مجموعه را متزلزل می کند لذا مبارزه با فساد اداری وظیفه همه کارکنان است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان خاطر نشان ساخت: لازمه دستیابی به تعالی سازمانی و افزایش سطح رضلایتمندی همه جانبه در یک مجموعه داشتن برنامه ریزی و پیاده ساز ی به موقع آن است وتنها در یک مجموعه هدفمند و دارای برنامه است که مسیر رشد و تعالی پیموده شده و پایدار می ماند.

گفتنی است، در این مراسم ۶۲نفر از کارمندان نمونه شرکت گاز استان اصفهان تجلیل شدند.