فرماندار روانسر گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 463 کیلوگرم انواع مواد مخدر در این شهرستان کشف و ضبط‌شده و 44 نفر نیز دستگیر و تحویل مقامات قضایی شده‌اند .

حسین ویسمرادی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، ضمن تأکید بر وجود عزمی ملی برای مبارزه با مواد مخدر در سطح شهرستان روانسر، ابراز داشت: باید از تمام ظرفیت‌های جامعه برای آگاه‌سازی و تعالی اجتماع در مبارزه با مواد مخدر بهره برد که این مهم می‌طلبد، نهادهای متولی نگاه ویژه و احساس مسئولیت بیشتری داشته باشند.

فرماندار روانسر تصریح کرد: در رابطه با استفاده از ظرفیت انجیوها در مبارزه همه‌جانبه با مواد مخدر، صدور مجوز سازمان‌های مردم‌نهاد در روانسر طی سال‌های 96 و 97 رشد 125 درصدی داشته است.

وی بابیان این مطلب که سمن‌های دارای مجوز درزمینه های اجتماعی ، فرهنگی و  محیط‌زیست  فعالیت دارند، افزود: تا سال  95  فقط 4 سازمان مردم‌نهاد در روانسر در خصوص مبارزه با مواد مخدر فعالیت داشت، درحالی‌که این آمار امسال به 9 سمن رسیده است و

ویسمرادی از سازمان‌های مردم‌نهاد به‌عنوان پشتوانه بزرگی برای پیشبرد امور در سطح جامعه یادکرد و خاطرنشان ساخت: باید از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های این سمن‌ها در بخش‌های مختلف همچون مبارزه با مواد مخدر استفاده شود.