معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری قاتل فراری شهرستان کنگاور در کمتر از 10 ساعت بعد از وقوع جنایت و با تلاش مأموران پلیس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سرهنگ محمدرضا آمویی ضمن اعلام خبر دستگیری قاتل فراری در کنگاور، اظهار داشت: به دنبال اعلام مسئولان بیمارستان شهید چمران کنگاور مبنی بر انتقال یک مورد جسد مجهول‌الهویه به مرکز اورژانس این بیمارستان، بلافاصله مأموران انتظامی شهرستان جهت بررسی موضوع و دستگیری قاتل فراری به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: با حضور پلیس در محل مشخص شد جسد متعلق به فردی حدوداً 30 ساله است که در اثر ضربات چاقو مجروح و به خاطر شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرده است.

آمویی افزود: مأموران جهت شناسایی و دستگیری ضارب به محل وقوع قتل و بیمارستان مراجعه و پس از تحقیقات لازم موفق به شناسایی قاتل شدند.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه افزود: عملیات جستجو با تشکیل چند اکیپ پلیس آغاز شد و نهایتاً کمتر از 10 ساعت از وقوع این حادثه، مأموران با گسترش چتر اطلاعاتی و دامنه تحقیقاتی خود توانستند قاتل فراری را در ارتفاعات کوه‌های اطراف شهرستان دستگیر کنند.

وی تصریح کرد: در بازجویی‌های به‌عمل‌آمده، متهم به جرم خود اعتراف و انگیزه‌اش از قتل را اختلافات قبلی عنوان و اظهار داشت که در داخل منزل وی را با ضربات چاقو به قتل رسانده است.

آمویی ادامه داد: قاتل فراری دستگیرشده جهت صدور حکم لازم در اختیار دستگاه قضایی قرار گرفت.