صابر رحیمی با تأکید بر توجه به دو رویکرد توسعه اخلاق در ورزش و ورزش قهرمانی در هیئت‌های ورزشی کرمانشاه، گفت: طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده تمامی هیئت‌ها باید از ظرفیت‌های خود جهت پیشرفت ورزش کرمانشاه استفاده کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه با تأکید بر همدلی هیئت‌های ورزشی در مسیر رشد ورزش کرمانشاه، ابراز داشت: بر نحوه فعالیت و عملکرد هیئت‌های ورزشی کرمانشاه نظارت مستمر صورت می‌پذیرد.

رحیمی در حاشیه انتخابات هیئت ورزشی بسکتبال کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه با تأکید بر این مهم که با هیچ هیئت ورزشی تعارف نداریم، اظهار داشت: درروند ارزیابی از هیئت‌های ورزشی کرمانشاه، میزان فعالیت سنجیده می‌شود و در این زمینه با هیچ هیئتی تعارف نخواهیم داشت.

مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه

رؤسای جدید هیئت‌ها بر اساس وعده‌هایی که می‌دهند، عمل کنند

مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه اعلام داشت: از رئیس جدید هیئت بسکتبال کرمانشاه و دیگر رؤسا انتظار داریم بر اساس وعده‌های داده‌شده، آمار ورزشکاران سازمان‌یافته در رشته ورزشی خود افزایش دهند.

در ادامه معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان نیز بابیان این مطلب که انتظارات از بسکتبال کرمانشاه زیاد است، اما از وضعیت فعلی این رشته در استان راضی نیستیم، خاطرنشان ساخت: جامعه بسکتبال کرمانشاه در شرایط کنونی به همگرایی و اتحاد نیاز دارند تا این رشته در استان بتواند پیشرفت کند.

جلال عزیزی ادامه داد: رئیس جدید هیئت بسکتبال کرمانشاه باید ظرف 15 روز آینده برنامه‌های شش ماه خود را برای پیشبرد اهداف هیئت به ما اعلام کرده و از تجربیات پیشکسوتان این رشته نیز در استان استفاده کند.