جلسه توجیهی مدیران، کادر اداری و آموزشی مجتمع آموزشی معلم نمونه با حضور رئیس اداره آموزش پرورش ناحیه یک خرم‌آباد، برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، با حضور رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه یک خرم‌آباد، موسس، مدیران، معلمان و کارکنان مجتمع آموزشی معلم نمونه، نخستین جلسه توجیهی کادر اداری و آموزشی این مجموعه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه، نادر ساکی موسس مجتمع آموزشی معلم نمونه خرم‌آباد در گزارشی، گفت: این مجتمع آموزشی هوشمند، با 28 سال سابقه فعالیت در آموزش و پرورش استعدادهای انسانی لرستان در مقاطع ابتدایی، راهنمایی و متوسطه اول سعی کرده تا آینده‌سازان ایران اسلامی را کشف و معرفی کند.

وی، ادامه داد: تفاوت این مجتمع آموزشی با سایر موسسات، جذب معلمان مجرب و توجه ویژه به کیفیت آموزشی بوده که در نهایت موجبات رضایتمندی والدین و دانش آموزان را در پی داشته است.

برخی فارغ‌التحصیلان مجتمع معلم، در سطح ملی و بین‌المللی در حال تحصیل و فعالیت هستند

ساکی، تصریح کرد: خوشبختانه برخی از فارغ‌التحصیلان مجتمع آموزشی معلم نمونه خرم‌آباد در حال حاضر یا در ایران اسلامی مشغول به تدریس و تحصیل سطوح عالیه علمی هستند و یا در جایگاه‌های مدیریتی و فنی به هموطنان عزیز خدمت‌رسانی می‌کنند.

موسس مجتمع معلم، تاکید کرد: البته تعدادی از دانش‌آموختگان این مجموعه آموزشی نیز در بهترین و پیشرفته‌ترین کشورهای دنیا به سر می‌برند که بخشی از آنان در حال تحصیل‌اند و پس از طی نمودن دوره تحصیلات تکمیلی به کشور باز می‌گردند و بخشی نیز در مجموعه‌های علمی و مراکز دولتی خارجی مشغول به فعالیت هستند.

معلمان، دانش‌آموزان و والدین، سه ضلع مثلث آموزشی مجتمع معلم نمونه خرم‌آباد هستند

وی، رضایتمندی معلمان، دانش آموزان و والدین را 3 ضلع مثلث سیاست‌های آموزشی مجتمع معلم عنوان کرد و افزود: مادامی که معلم از کیفیت تدریس مطلوبی برخوردار نباشد، دانش آموز در کسب علم و دانش با مشکل مواجه باشد و والدین دانش آموزان مجبور به ثبت نام فرزندان خود در آموزشگاه‌های خصوصی باشند، بی‌شک خروجی کار نامطلوب بوده و به ضرر آینده کشور خواهد بود. اما وقتی این مثلث به فهم مشترک برسند، آن زمان ماحصل کار مطلوب، شایسته، آینده‌ساز و اثربخش خواهد بود که خوشبختانه بخش دوم مورد توجه مجتمع آموزشی معلم نمونه خرم‌آباد بوده و هست.

نادر ساکی

هم‌اندیشی کادر آموزشی و اداری پیش از آغاز سال تحصیلی جدید، ابتکار مجتمع معلم نمونه است

نادر ساکی، گفت: مفتخریم که مجتمع آموزشی معلم، نخستین مرکز آموزشی است که پیش از آغاز سال تحصیلی جدید 98-97، اقدام به برگزاری جلسه توجیهی کادر آموزشی و اجرایی خود نموده. باور ما بر این است که اینگونه هماهنگی‌ها و هم‌اندیشی‌ها در رشد علمی و عملی و پرورش استعدادهای بالقوه دانش آموزان اثر بخش خواهد بود.

گفتنی است، رئیس و معاونین آموزش ابتدایی و متوسطه اداره آموزش و پرورش ناحیه یک شهرستان خرم‌آباد و مدیران دوره‌های ابتدایی، متوسطه اول، شاهد و مدیر ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش خرم‌آباد نیز در این جلسه هم‌اندیشی حضور داشتند.