رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان ثبت نام انتخاب صادرکنندگان برگزیده استان گیلان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، منوچهر صدفی رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: سازمان توسعه تجارت ایران طبق سنوات گذشته و در راستای تحقق اهداف صادراتی و ارج نهادن به تلاش قابل تقدیر فعالان عرصه صادرات کالاها و خدمات غیرنفتی و براساس معیارهای مقرر و شاخص های مندرج در سایت www.tpo.ir درصدد شناسایی الگوهای موفق در عرصه صادرات و معرفی آنان به عنوان صادرکنندگان برگزیده استانی سال1397 در بیست و دومین سالروز ملی صادرات می باشد.

صدفی ضمن دعوت از کلیه صادرکنندگان محترم استان، مراحل این انتخاب را به شرح ذیل اعلام کرد: متقاضیان باید ابتدا به سایت اختصاصی سازمان توسعه تجارت ایران به آدرسwww.tpo.ir در قسمت صادرکنندگان نمونه مراجعه کنند، سپس با مطالعه دقیق شرایط، ضوابط و معیارها و تکمیل فرم مربوطه، براساس هر یک از گروههای کالایی، به ثبت نام الکترونیکی اقدام نمایند. زمان این ثبت نام از روز شنبه مورخ17/6/1397 آغاز و تا روز پنج شنبه مورخ19/7/1397به مدت یک ماه ادامه دارد.

وی افزود: تحویل اصل و مدارک و مستندات از روز سه شنبه20/6/97 شروع می شود و تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ 25/7/1396 ادامه دارد. مدارک موردنیاز باید به دبیرخانه کارگروه انتخاب صادرکنندگان برگزیده استانی سال 1397 مستقر در سازمان های صنعت، معدن و تجارت استان(اداره بازرگانی خارجی) ارائه گردد.

این مقام مسئول همچنین اظهار داشت: متقاضیان شرکت در فرآیند انتخاب صادرکنندگان نمونه استانی می توانند جهت کسب هرگونه اطلاعات مورد نیاز با اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تماس حاصل نمایند.