مدیرکل صنعت، معدن و تجارت لرستان از برپایی نمایشگاه‌های پاییزه در شهرستان‌های مختلف این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، محمدرضا صفی‌خانی صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران، گفت: با توجه به ایام بازگشایی مدارس لرستان و تقاضای خرید برای برخی از کالاها همچون کیف، کفش، مانتو مدارس، لوازم التحریر و مواد غذایی، نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در نیمه دوم شهریور ماه سال جاری، در شهرستان‌های مختلف استان برپا می‌شود.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت لرستان، ادامه داد: خوشبختانه از تاریخ 14 تا 23 شهریور ماه نیز این نمایشگاه در خرم‌آباد به مدت 10 روز در قالب 87 غرفه شامل انواع لوازم تحریر، کیف و کفش مانتو مدارس، مرغ گرم، مرغ منجمد، گوشت قرمز، برنج و شکر برپا شده که مورد استقبال مردم شریف مرکز استان قرار گرفته است.

محصولات عرضه شده از تخفیف 15 تا 20 درصدی برخوردار هستند

وی، تصریح کرد: محصولات عرضه شده در این نمایشگاه‌ها از 15 تا 20 درصد تخفیف برخوردار است که این تخفیف، در قیاس با نرخ مصوب عرضه محصولات در بازار محاسبه شده است.

نمایشگاه پائیزه خرم‌آباد در محل نمایشگاه دائمی واقع در بام لرستان برگزار است

محمدرضا صفی‌خانی، گفت: نمایشگاه پاییزه خرم‌آباد، از ساعت 15 تا 21 دایر بوده و هم استانی‌های عزیز می‌توانند با مراجعه به این نمایشگاه، واقع در بلوار دانشجو، جنب ساختمان مدیریت هلال احمر، کالاهای مورد نیاز خود را تهیه کنند.

مردم تخلفات را به بازرسان مستقر گزارش کنند

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت لرستان، تاکید کرد: بازرسین صنعت، معدن و تجارت و اصناف استان در محل درب ورودی نمایشگاه مستقر هستند و شهروندان می‌توانند تخلفات احتمالی، نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در ارتباط با برپایی نمایشگاه به بازرسان مستقر در میان بگذارند.