رئیس حوزه علمیه اصفهان گفت: کمیته امداد هر پولی را که گرفته است برای نیازمندان و بر اساس نیت خیران و نیکوکاران هزینه کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، آیت‌الله‌ مظاهری در دیدار با مدیرکل کمیته امداد اصفهان بیان داشت: کمیته امداد هر پولی را که گرفته است برای نیازمندان و بر اساس نیت خیران و نیکوکاران هزینه کرده و اعتماد مردم به این نهاد در سطح بالایی است.

وی افزود:کمیته امداد اصفهان چه در فراوانی و چه در کمبود بودجه و همواره کار خود را انجام داده است و بدون توجه به مسائل داخلی و خارجی فعالیت خود را دنبال می‌کند.

مرجع عالیقدر جهان تشیع با بیان اینکه کمیته امداد از افتخارات نظام است، گفت: این نهاد در همه این سال‌ها کارهای بزرگی انجام داده است و اگر همه مثل کمیته امداد فعال بودیم الآن فقر نداشتیم.

رئیس حوزه علمیه اصفهان با اشاره به فعالیت بدون حاشیه کمیته امداد گفت: این نهاد چه در وضعیت فراوانی و چه در کمبود بودجه و تنگنای مالی همواره کار خود را انجام داده است و بدون توجه به حاشیه‌های داخلی و خارجی فعالیت خود را دنبال می‌کند.

ایشان افزودند: کمیته امداد هر پولی را که گرفته است برای نیازمندان و بر اساس نیت خیران و نیکوکاران هزینه کرده است و اعتماد مردم به این نهاد در سطح بالایی است.

آیت‌الله مظاهری در بخش دیگری از بیانات خود با اشاره به شرایط سخت اقتصادی مردم در این روزها، گفتند: تابه‌حال ذره‌ای حیف‌ومیل در کمیته امداد اصفهان پیدا نشده است و حتی دشمن نتوانسته است نسبت به این نهاد تهمتی بزند و این دست عنایت الهی است.

رئیس حوزه علمیه اصفهان با تأکید بر ضرورت جلوگیری از جوانه زدن هر نوع اختلافی در میان فعالان عرصه خیر و احسان، فرمودند: دشمن درصدد ایجاد اختلاف برای از بین بردن نهادهای انقلابی و مردمی است و کمیته امداد یک امانت در اختیار شماست و حفظ آن در این روزها از اوجب واجبات است.