استاندار کرمانشاه گفت: فوتبال کرمانشاه یک مطالبه مردمی است و این گلایه در جامعه وجود دارد که چرا ما یک تیم فوتبال منسجم نداریم.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، هوشنگ بازوند به‌منظور بررسی وضعیت فوتبال کرمانشاه خطاب به مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه، اظهار کرد: خلأ فوتبال کرمانشاه در غرب کشور کاملاً محسوس است و در عرصه فوتبال علیرغم استعدادهای فوتبالی مدیریت درستی در این زمینه وجود نداشته است.

وی با اشاره به بازیکنان خوبی که در این منطقه وجود دارد، افزود: ورزش و بالأخص فوتبال می‌تواند درزمینهٔ کاهش بزه‌کاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی بسیار تأثیرگذار باشد و این امر کاملاً درگذشته احساس شده است.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: ارزش یک باشگاه فوتبالی خوب و منسجم به‌مراتب مهم و در جامعه تأثیرگذار است و از هیئت فوتبال انتظار می‌رود بسیار جدی و قوی در این زمینه کار کند و مطالبه گرانه به دنبال منابع کافی برای توسعه فوتبال باشد.

وی خاطرنشان ساخت: فوتبال امروز به‌شدت به منابع مالی وابسته شده است و برای برخی جوانان به یک شغل و زندگی تبدیل‌شده است و از هیئت فوتبال استان کرمانشاه انتظار می‌رود به‌صورت فعال و جدی درزمینهٔ توسعه این رشته ورزشی نقش‌آفرینی کند و راهکارهای لازم را به‌منظور توسعه فوتبال این استان بررسی و پیگیری نماید.

وی افزود: غرب کشور نیازمند یک تیم منسجم و قوی در فوتبال کرمانشاه است و این‌یک مطالبه جدی جوانان و فوتبال دوستان این منطقه است.