معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تبیین فرهنگ قیام عاشورا در بین کارکنان را ضروری دانست و اظهار داشت: باید گام های موثری در جهت گسترش برنامه‌های تبلیغی و فرهنگی در راستای شناخت کارکنان از فرهنگ ناب عاشورایی برداریم.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، به منظور برنامه‌ریزی و اجرا برنامه‌های تبلیغی و فرهنگی در ایام عذارای سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) جلسه شورای فرهنگی استانداری به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری برگزار شد.

سیدمحمد احمدی در این نشست تبیین فرهنگ قیام عاشورا در بین کارکنان را ضروری دانست و اظهار داشت: باید تلاش کنیم با گسترش برنامه‌های تبلیغی و فرهنگی به ویژه استفاده از فضای مجازی گام‌های موثری در راستای شناخت کارکنان از فرهنگ ناب عاشورایی ارائه دهیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری با اشاره به درپیش بودن ایام ماه محرم گفت: استانداری، فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها متناسب با این ایام نسبت به فضاسازی و اجرای برنامه‌های فرهنگی اقدام کنند.

در این جلسه همچنین تصمیم‌گیری‌هایی درخصوص ارائه خدمات آموزشی، مشاوره‌ای و برگزاری برنامه‌های مختلف در راستای ترویج ورزش همگانی اتخاذ شد.