موج

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان؛

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: بسیاری از مشکلات زیر بنایی مانند ساخت و سازهای منازل که توسط مردم صورت می گیرد به دلیل آگاه نبودن از رعایت قوانین پدافند غیر عامل در آنها موجب خسارت مالی و حتی جانی می شود که این آگاهی بخشی نیاز به فرهنگ سازی در جامعه دارد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، «بهروز اکرمی» در نشست شورای پدافند غیرعامل استان هرمزگان، عنوان کرد: در بسیاری از موارد که مردم متحمل خسارت شده اند به دلیل عدم آگاهی در رعایت قوانین پدافند غیر عامل بوده و باید فرهنگ سازی رعایت قوانین پدافند غیرعامل در جامعه به صورت مستمر صورت گیرد.

وی اضافه کرد: قوانین و مقررات پدافند غیرعامل نباید تنها در حد یک سند باقی بمانند بلکه باید به عمل و رفتار در این خصوص در جامعه تبدیل شود.

اکرمی برگزاری جلسات کمیته های 12 گانه زیر مجموعه پدافند غیرعامل استان را ضروری دانست و بیان داشت: باید جلسات کمیته های 12 گانه به صورت منظم برگزار شود و روسای آن کمیته ها باید در شورای پدافند غیرعامل شخصا حاضر و مسائل را از طریق شورا پیگیری کنند.

وی با بیان اینکه جلسات پدافند غیر عامل باید خروجی عینی داشته باشند، اضافه کرد: حاصل این جلسات باید به عمل تبدیل شود و اقدامات دستگاه ها در حوزه پدافند غیرعامل ملموس و تاثیر آن قابل مشاهده باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها