سردار کارگر در جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان گیلان خواستار همت‌ همه مدیران و مسئولان استان در ساخت موزه دفاع مقدس در استان گیلان شد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، سردار بهمن کارگر در جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان گیلان در سالن اجتماعات استانداری با بیان اینکه مردم صاحبان اصلی کشور هستند افزود: پیروزی اصلی در دوران دفاع مقدس متعلق به مردم است و ما از حیثیت آنان پاسداری می‌کنیم و در این مسیر اگر فردی به غیر از این راه گام بردارد به مردم خیانت کرده است.

 وی با بیان اینکه با بیان اینکه امروز همه دنیا جمع شده‌اند که با تحریم‌ها و فشار‌هایشان جمهوری اسلامی را محدود کنند اظهار داشت: ما روبه جلو حرکت کرده‌ایم و موفق شده‌ایم و موفق‌تر هم می‌شویم.

رئیس حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کشور به فرمایش مقام معظم رهبری در دوران دفاع مقدس کسی از آنان نپرسید از چه قوم و چه زبانی هستید و از کجا آمده‌اید اظهار داشت: نگذارید دفاع مقدس تحریف و فراموش شود.

سردار بهمن کارگر با اشاره به استفاده از الگوی مدیریتی در دوران دفاع مقدس گفت: یکی از مسائل و نیاز همیشه کشور وحدت است.

جلسه حفظ ارزش های دفاع مقدس

وی افزود: با فرهنگ‌سازی دفاع مقدس باید به مردم و مخصوصاً نوجوانان و جوانان امیدواری دهیم.

سردار کارگر خواستار همت‌ همه مدیران و مسئولان استان در ساخت موزه دفاع مقدس در استان گیلان شد و گفت: بحمدالله شخص دکتر سالاری به عنوان مسئول حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان با الگویی موفق موضوع احداث موزه دفاع مقدس را هدایت می‌کند.

در پایان لوح تقدیری از سوی سردار بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار ونشر ارزشهای دفاع مقدس کشور به استاندار گیلان اهدا شد.