دبیر سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان در آیین اختتامیه گفت: نوجوانان جهان خود را در زبان و هنر هنرمندان جست و جو می کنند.

به گزار ش خبرگزاری موج از اصفهان، علیرضا رضاداد در اختتامیه سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان بیان کرد: نوجوانان جهان خود را در زبان و هنر هنرمندان جست و جو می کنند. تا هنجارهای جامعه را تمرین و مشق همزیستی و زندگی اجتماعی را تجربه کنند.

 وی افزود: روزها و سال ها با شتاب می گذرند. ستاره های دنباله دار رد می شوند. مشکلاتی به چشم می آیند و مشکلاتی از سرباز می شوند. آدم هایی به چشم می آیند و آدم هایی از چشم می افتند. در این میان ما قشری سرشار از ایده و خلاقیت پشت خط شروع آماده ایم؛ مملو از شادی و شادابی، تشنه دیده شدن و شنیده شدن.

وی گفت: ما نوجوانیم و تا بی نهایت وقت نداریم. تا بی نهایت نوجوان نمی مانیم. نوجوانی بخشی از مسیر پر تلاطم و حساس زندگی ماست. گروهی هستیم که گاهی نادیده گرفته می شوند و گاهی هدف هایشان لای دست و پا گم می شود. ما پله ای حساس از کودکی به جوانی هستیم. در تلاشیم برای کسب اعتماد و فرصت از جامعه و مسئولان. این راه دشوار برای ما زمانی زیباست که به ما مسئولیتی داده و اعتماد و فرصت ایجاد شود.

 رضاداد همچنین خاطر نشان کرد: زمانی که حس ارزشمند بودن در همه ما شکل بگیرد، درست است که هیجانات و اخلاق خاص خودمان را داریم، اما همه دارای یک هدف هستیم و آن پیشرفت است.

دبیر سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان با بیان این که  تمام مسائل نوجوانان در کلاس درس خلاصه نمی شود، عنوان کرد: لازمه پیشرفت توجه همگانی به ما کودکان و نوجوانان است. توجه خانواده، جامعه، مسئولان و هنرمندان. زیرا ما جهان خود را در زبان و هنر هنرمندان جست و جو می کنیم تا هنجارهای جامعه را تمرین و مشق همزیستی و زندگی اجتماعی را تجربه کنیم.