مدیرعامل خانه مطبوعات و خبرگزاری‌های لرستان، جزئیات برگزاری تور رسانه‌ای و گردشگری دریاچه گهر را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، امین ساکی، گفت: اعزام خبرنگاران لرستان به دریاچه گهر، عصر روز پنجشنبه 15 شهریور ماه 97 صورت می‌گیرد.

مدیرعامل خانه مطبوعات لرستان، افزود: به دعوت جناب آقای مهرداد فتحی بیرانوند مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان، مقرر شد تا جمعی از خبرنگاران به تور 2 روزه دریاچه گهر اعزام شوند که در این راستا، حدود 30 نفر از همکاران رسانه‌ای که اقدام به ثبت نام کردند، ساعت 5 عصر روز پنجشنبه 15 شهریور ماه در محل خانه مطبوعات تجمع، و به شهرستان دورود و دریاچه زیبای گهر عزیمت خواهند کرد.

وی، ادامه داد: مدیران خبرگزاری‌ها، عکاسان خبری و خبرنگاران استان، جزو ثبت نام کنندگانی هستند که به دریاچه گهر اعزام خواهند شد.

ساکی، تصریح کرد: برگزاری یک دوره مسابقه خبر و گزارش نویسی، بازدید از دریاچه و استفاده از تفریحات آبی، بازدید از پوشش جنگلی منطقه و برگزاری یک دوره مسابقه عکاسی و تصویربرداری، از جمله برنامه‌های این تور دو روزه رسانه‌ای و گردشگری است که به همت اداره کل حفاظت محیطزیست لرستان و خانه مطبوعات و خبرگزاری‌های استان برگزار خواهد شد.

تور رسانه‌ای و گردشگری دریاچه گهر برای خبرنگاران رایگان است

وی، گفت: این تور رایگان بوده و کلیه امکانات اقامتی، پذیرایی و لجستیکی آن تدارک دیده شده است، لذا، اصحاب رسانه استان، مسافت 4 ساعته تا دریاچه گهر را بدون دغدغه و توشه طی خواهند کرد.

گهر

بالابردن سطح دانش رسانه‌ای و هم‌اندیشی اصحاب رسانه لرستان، از اهداف این تور است

مدیرعامل خانه مطبوعات لرستان، تاکید کرد: بی‌شک، برگزاری اینگونه برنامه‌ها در بالابردن روحیه فردی و دانش رسانه‌ای خبرنگاران لرستان تاثیر خواهد داشت و همکاران می‌توانند در فضایی زیبا، آرام و دلنشین با یکدیگر به بحث و تبادل نظر بپردازند. لذا برگزاری این تور 2 روزه را مطلوب و مثمر ثمر ارزیابی می‌کنم. امیدوارم، همکاران رسانه‌ای با سبدی از خاطرات شیرین دریاچه گهر را ترک کرده و این اقدام و اقدامات مشابه، در تعامل سایر دستگاه‌های اجرایی استان با خانه مطبوعات لرستان، استمرار داشته باشد.