درپنجمین روز از سی ویکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان فیلم فقط برو ساخته لاتوویا و آهوی پیشونی سفید در سیتی سنتراصفهان اکران می شود.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، در پنجمین روز از سی ویکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان از ساعت 22:30 در بخش مسابقه بین الملل گروه کودک در سالن چهلستون فیلم فقط برو ساخته لاتوویا و آهوی پیشونی سفید از سیدجواد هاشمی اکران می شود.

سالن شمار 3 چهارسوق پردیس سینمایی چهارباغ در بخش مسابقه سینمای ایران گروه کودک فیلم های یکی بود یکی نبود و پاستار یونی  اکران می شود.

همچنین از ساعت 20 در بخش مسابقه آثار داستانی سینمای ایران در گروه کودک و نوجوان فیلم مثل بچه آدم و سوم شخص غایب اکران می شود.

همچنین در سالن شماره 1 مجموعه سینمایی سیتی سنتر از ساعت 17 فیلم آشغال بریزها و لکنت اکران خواهد شد.

از ساعت 19:30 در بخش مسابقه بین الملل فیلم  فرزندان چنگیز از کشور مغولستان و در ساعت 22 فیلم باز هم سکوت و بچه های تابستان از کشور ایسلند به همراه دوبله همزمان اکران می شود.

سالن شماره 2 مجموعه سیتی سنتر از ساعت 16:30 میزبان آثار المپیاد نوجوان خواهد بود، این سالن سینمایی از 19:30 فیلم بدو رستم بدو از حسین ملایمی و لالا کن اثر مصطفی قربان پور اکران خواهد شد.

همچنین از ساعت 21:30 فیلم 17ساعت، روبی و جوجه ها و آخرین داستان اکران می شود.

در سالن شماره 3 مجموعه سینمایی سیتی سنتر از ساعت 17 فیلم اسباب بازی جدید از کشور برزیل و ماموریت کاتماندو از کشور روسیه اکران می شود.

این سالن سینمایی از ساعت 19 در بخش مسابقه آثار داستانی ایران فیلم درمیان امواج اثر هادی شریعتی به روی پرده می رود.

سالن شماره 5 سیتی سنتر از ساعت 19:45 ویژه برنامه اولین ها با عنوان توران خانوم با حضور رخشان بنی اعتماد و میرطهماسب را برگزار می کند.

گفتنی است؛ سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان از 8 تا 14 شهریور ماه در اصفهان در حال برگزاری است.