دبیرخانه دایمی جشنواره بین المللی تئاتر کوردی سقز فراخوان طراحی پوستر پانزدهمین دوره جشنواره را منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان؛فراخوان طراحی پوستر پانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر کوردی سقز منتشر شد.

دبیرخانه دایمی جشنواره بین المللی تئاتر کوردی سقز در این فراخوان از هنرمندان طراح و گرافیست سراسر کشور دعوت شده است که در مسابقه طراحی پوستر این رویداد فرهنگی هنری شرکت کنند.

متن کامل فراخوان به شرح زیر است:

   با استعانت از یزدان پاک، دبیرخانه دائمی پانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر کوردی با همکاری انجمن گرافیک سقز به منظور بهره مندی از حضور هنرمندان خلاق و طرحهای نو و بدیع، طراحی پوستر این دوره  جشنواره  را  با فراخوان عمومی  و دعوت از هنرمندان طراح و گرافیست سراسر کشور به شکل مسابقه برگزار می نماید.

      هنرمندان گرامی می توانند با توجه به موضوع جشنواره (تئاتر) و تاکید بر چهار محور اساسی (فرهنگ کوردی / سقز/ پانزدهمین دوره / بین المللی) آثار خود را جهت شرکت در مسابقه ارائه نمایند.

شرایط شرکت در مسابقه :

•  محدودیتی در ارائه تعداد اثر از سوی یک هنرمند وجود ندارد و ضروری است  طرح های پیشنهادی در ابعاد 50    X 70 سانتی متر طراحی و فایل آثار به صورت TIFF    300  CMYK بر روی لوح فشرده به همراه تصویر چاپ شده   A4 رنگی به آدرس دبیرخانه جشنواره: کردستان ، سقز ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، دبیرخانه دایمی جشنواره بین المللی تئاتر کوردی سقز ارسال گردد.

•  درج مشخصات فردی ضروری و لازم است چنانچه طرح پیشنهادی از تبلیغ و یا تصویر خاصی الهام و یا استخراج شده، توضیح کامل در این  خصوص ارائه گردد.

•  در ارزیابی آثار ، اولویت با آثار نو و بدیع و با تاکید بر جنبه های اعلام  شده خواهد بود.

•  اثر برگزیده توسط کارشناسان مربوطه به عنوان پوستر جشنواره معرفی و در مراسم اختتامیه جشنواره لوح تقدیر، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به خالق اثر اهدا خواهد شد.

•  از آثار برگزیده دوم و سوم نیز با اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی تقدیر خواهد شد.

•  در ایام برگزاری جشنواره، نمایشگاهی از کلیه آثار راه یافته به بخش داوری مسابقه برپا خواهد شد.

•  مهلت ارسال آثاری سی ام مهر ماه 97 خواهد بود.