درسومین روز سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان 11 فیلم دربخش بین الملل جشنواره کودکان در اصفهان اکران می شود.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سومین روز سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان با اکران 11 فیلم در بخش بین الملل این رویداد فرهنگی برگزار می شود.

این تعداد فیلم ها امروز در سه نوبت در ساعت های  17 ،  20  و  22 و 30 دقیقه  در پردیس سینمایی چهارباغ، مجموعه سینمایی سیتی سنتر و سینما فلسطین به نمایش گذاشته می شود.

این آثار در 2 بخش داخلی و بین الملل این جشنواره اکران می شود که از جمله به 11 اثر در بخش بین الملل شامل 'شهر خاطره ها، آسمان آرین، کیشان،بچه های تابستان، ماهی، قهرمانان کوچک، رد پا، زرافه من، مردی که اژدها می ساخت، دیدن و ندیدن و وندی اشاره کرد.

همچنین در بخش داخلی آثاری همچون، مثل بچه آدم، سفید کمرنگ ، آهوی پیشونی سفید، مونالیزا، اردک لی، شکلات، شب ترسناک، استادیوم، منوببین، ضربه فنی و قهرمانان کوچک، گرگم و گله می برم، آخرین داستان اکران می شود.

گفتنی است؛ جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان86 فیلم در بخش های رقابتی بین الملل و سینمایی نمایش داده می شود.