فیلم زونا ساخته طوفان نهان قدرتی فیلمساز گیلانی در بخش فیلم کوتاه داستانی نوزدهمین دوره جشنواره موندنس برگزیده شد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، جشنواره بین‌المللی موندنس تحت عنوان فستیوال فیلم بدون مرز از سال ٢٠٠٠ با هدف حمایت و تشویق فیلم‌سازان مستقل سراسر جهان و کشف مفاهیم و استعدادهای جدید و روش‌های نوین داستان‌گویی برگزار می‌شود.

نمایش آثار برگزیده و اهدای جوایز نوزدهمین دوره این رویداد بین‌المللی همزمان ١٥ و ١٦ سپتامبر برابر با ٢٤ و ٢٥ شهریور در بولدر، ایالت کلرادو امریکا برگزار خواهد شد.

زونا برنده جایزه منتقدان و نویسندگان جشنواره فیلم کوتاه ایران است. این فیلم همچنین پیش از این کاندید دریافت بهترین فیلم از جشنواره ریتی سابینا ایتالیا و جشنواره فیلم لبنان شده بود و در پنجمین دوره جشنواره فیلم «سینما پورو» ایتالیا رقابت می کند.

جشنواره «سینما پورو» با هدف گرد هم جمع کردن فیلمسازانی حرفه ای و آماتور از سراسر جهان برگزار می شود. پنجمین دوره این جشنواره ٢١ سپتامبر در ایتالیا برگزار می شود.

طوفان نهان قدرتی متولد ١٣٥٦ و دارای مدرک کارشناسی ارشد ادبیات نمایشی، فیلمساز، مدرس سینما، نماینده و داور آکادمی سینمایی ایسفا است . فیلم کوتاه ترانه ای برای لوبا از ساخته های این کارگردان تندیس بهترین کارگردانی از جشنواره فیلم فجر را دریافت کرد. 

فیلم های همیشه برای زندگی، مردمک های پریشان، سرمشق، کوچه های سرد ،میراث تهران و سطح سبز از دیگر ساخته های این کارگردان جوایز داخلی و خارجی بسیاری را از آن خود کرد.