سرهنگ مرتضی چغلوند، گفت: برخورد یک‌دستگاه سواری پراید با یک‌دستگاه خودرو پژو پارس در جاده خرم آباد-کوهدشت موجب مرگ 3 نفر شد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، رئیس پلیس راه لرستان گفت: در برخورد یک‌دستگاه خودرو سواری پراید با یک‌دستگاه خودرو پژو پارس در محور خرم آباد-کوهدشت، متاسفانه 3 نفر جان باختند.

سرهنگ مرتضی چغلوند، افزود: این حادثه صبح امروز در منطقه پادگان باباعباس خرم‌آباد رخ داد، که متاسفانه منجر به کشته شدن 3 سرنشین خودروها شد.

انحراف به چپ خودرو پراید، عامل اصلی حادثه

وی، تصریح کرد: طبق اعلام نظر کارشناسان پلیس راه لرستان، انحراف به چپ خودرو سواری پراید، عامل اصلی این حادثه رانندگی بوده است.

سرهنگ چغلوند، تاکید کرد: رعایت سرعت مطمئنه و استفاده از کمربند ایمنی از سوی سرنشینان یکی از عوامل مهم در کاهش تلفات جاده‌ای است، لذا از همه هم‌استانی‌های عزیز , و مسافران محترم تقاضا دارم به علائم هشداری توجه کرده و از رانندگی با سرعت بالا خودداری کنند.

رانندگان به قوانین عمل کنند

رئیس پلیس راه لرستان، گفت: این حادثه و حوادث مشابه، موجب از بین رفتن سرمایه‌های انسانی کشور می‌شود، لذا توصیه اکید پلیس راه لرستان به هم‌وطنان این است که در حین رانندگی اصول ایمنی و قواعد رانندگی را رعایت کنند که اگر چنین شود، شاهد خسران و خسارت‌های کمتر و در برخی ایام، شاهد هیچگونه تلفات جاده‌ای نخواهیم بود.