صابر رحیمی گفت: به‌منظور حضور تیم‌های ورزشی مناطق زلزله‌زده در مسابقات استانی، هیئت‌های استانی باید ازنظر ورودیِ مسابقات معافیت‌های لازم را در نظر بگیرند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه تصریح کرد: مطالبات جامعه ورزش و جوانان مناطق زلزله‌زده ثلاث باباجانی توسط نمآینده‌این شهرستان در مجلس پیگیری جدی می‌شود و این اداره کل نیز تمام تلاش خود را جهت رفع مشکلات مناطق زلزله‌زده بکار خواهد گرفت.

صابر رحیمی در نشست با مسئولین هیئت‌های ورزشی و سمن‌های شهرستان ثلاث باباجانی، از احداث دو زمین چمن مصنوعی در سطح این شهرستان در آینده‌ای نزدیک خبر داد و اظهار کرد: این دو زمین به‌منظور توسعه ورزش در مناطق روستایی شهرستان احداث می‌شود.

۲ زمین چمن مصنوعی در ثلاث باباجانی احداث می‌شود

وی با اشاره به تکمیل زمین چمن فوتبال شهرستان ثلاث باباجانی اظهار کرد: دو زمین چمن مصنوعی در شهرستان زلزله‌زده ثلاث باباجانی احداث و راه‌اندازی خواهد شد.

وی افزود: در سال جاری اعتبارات خوبی برای شهرستان ثلاث باباجانی دیده‌شده است.

رحیمی یادآور شد: در برنامه‌ریزی و تخصیص اعتبارات و همچنین تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام ثلاث باباجانی را به‌صورت ویژه می‌بینیم و هیچ وعده‌ای نمی‌دهیم، مگر آنکه اجرایی شود و اگر در این سفرها وعده‌ای داده می‌شود قطعاً اجرایی خواهد شد.

وی در پایان تأکید کرد: توجه به وضعیت ورزش در مناطق زلزله‌زده و ازجمله ثلاث باباجانی را از اولویت‌های اداره کل ورزش و جوانان استان است.