شهردار سنندج از ثبت نام 1900 نفر در رشته‌های مختلف ورزشی در چهارمین المپیاد ورزشی محلات سنندج خبر داد و گفت : مراسم افتتاحیه این رویداد ورزشی امروز عصر در پارک ملت با حضور مسولان و ورزشکاران برگزار خواهد شد .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان؛ حشمت الله صیدی از ثبت نام 1900 نفر در چهارمین المپیاد ورزشی محلات سنندج خبر داد.

وی ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: با هدف ایجاد شور و نشاط و همچنین ترغیب جوانان به امر ورزش برگزاری چهارمین دوره المپیاد ورزشی محلات در دستور کار شهرداری و شورای شهر قرار گرفت . 

شهردار سنندج افزود: جلسات مختلفی جهت برگزاری باشکوه این رویداد مهم ورزشی با برگزاری جلسات مختلف با هیات‌های ورزشی صورت گرفت . 

حشمت الله صیدی عنوان کرد: این مسابقات امسال در 16 رشته ورزشی برگزار می‌شود که بانوان در رشته‌های ورزشی دارت، آمادگی جسمانی، کاراته، والیبال، بسکتبال و آقایان هم در رشته‌های والیبال، بسکتبال، تنیس روی میز، تخته نرد، بدمینتون، کاراته، گونگ فو، مچ اندازی، فوتبال، وشو، دومیدانی، دارات، تیروکمان، کبدی و برای نوزادان هم مسابقات چهار دست وپا رفتن برگزار می‌شود . 

وی تصریح کرد: خوشبختانه تمامی افراد در سنین و رده‌های مختلف از نوزاد تا افراد با سن بالا می‌توانند در رشته‌های مختلف به مدت یک هفته به تفریح و رقابت بپردازند . 

شهردار سنندج از ثبت نام 1900 نفر در رشته‌های مختلف ورزشی جهت حضوردر چهارمین المپیاد ورزشی محلات خبر داد و گفت : از اویل هفته گذشته با نصب دو چادر در سطح شهر عملیات ثبت نام از شهروندان و ورزشکاران جهت حضور در این رویداد ورزشی صورت گرفت . 

صیدی خاطرنشان کرد: مراسم افتتاحیه چهارمین دوره المپیاد ورزشی محلات سنندج امروز ساعت 18:30 در محل برگزاری این رقابت‌ها واقع در پارک ملت برگزار می‌شود . 

وی ضمن دعوت از تمامی شهروندان جهت حضور در مراسم افتتاحیه و برگزاری این رقابت‌ها در طول هفته جاری ابراز امیدواری کرد و گفت:امیدواریم با برگزاری این چنین رویدادهایی بتوانیم در جهت ارتقاء شور ونشاط شهروندان و ترویج ورزش در محلات گام‌های اساسی برداریم .