رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان ازکشف انبار میلیاردی کالای قاچاق در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ سعید سلیمیان گفت:ماموارن اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان در بازرسی از یک انبار تخلیه بار محموله‌ای از لوازم خانگی خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال را کشف کردند.

وی ادامه  داد: در پی دریافت اخباری مبنی بر اینکه فردی اقدام به دپوی محموله‌ای کالای قاچاق در انباری کرده و قصد توزیع دارد بررسی موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی اصفهان قرار گرفت.

وی گفت: پس از هماهنگی با مقام قضائی یک گروه مجرب به محل اعزام شد که تعداد یک دستگاه ماشین لباسشویی،5 دستگاه ماشین ظرفشویی، یک دستگاه پنل و کمپرسور کولر گازی و 5 دستگاه تلویزیون ال ای دی خارجی کشف شد.

سرهنگ سلیمیان با اشاره به اینکه مالک انبار مدارک گمرکی را ارائه نداد بیان داشت: محموله کشف‌شده توسط کارشناسان یک میلیارد ریال ارزش‌گذاری شده است.

این مقام انتظامی از دستگیری یک نفر در این رابطه خبر داد و اضافه کرد: در این خصوص پرونده تشکیل و متهم برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

رئیس پلیس آگاهی اصفهان در پایان خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با مفسدان اقتصادی جامعه و برهم زنندگان نظم اقتصادی جامعه برخورد قاطع و قانونی می‌کند و اجازه جولان به آنان نخواهد داد.