مدیرکل کمیته امداد اصفهان گفت: در آستانه مهر ماه ۱۵۰۰۰ بسته لوازم‌التحریر به دانش آموزان نیازمند اصفهانی اهدا شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، محمدرضا متین پورگفت: 15 هزار و ۴۰۲ بسته لوازم‌التحریر و کمک‌هزینه خرید کتب درسی با اعتباری بیش از یک میلیارد و ۲۳۲ میلیون تومان در آستانه مهر ماه به دانش آموزان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد اصفهان اهدا می‌شود.

وی با اشاره به تکاپوی خانواده‌ها برای شروع سال تحصیلی دانش آموزان در روزهای پایانی تابستان، گفت: کمیته امداد اصفهان، دانش آموزان نیازمند تحت حمایت خود را در این شرایط تنها نگذاشته و با تهیه و توزیع بسته لوازم‌التحریر و کمک‌هزینه خرید کتاب‌های درسی از آن‌ها حمایت می‌کند.

متین پور تعداد دانش آموزان تحت حمایت این نهاد را ۱۵ هزار و ۴۰۲ نفر اعلام کرد و گفت: به همه این دانش آموزان یک بسته لوازم‌التحریر با توجه به مقطع تحصیلی و یک کمک‌هزینه خرید کتب درسی با اعتباری بیش از یک میلیارد و ۲۳۲ میلیون تومان اهدا می‌شود.

وی افزود: هزینه پرداخت کمک‌هزینه تحصیلی مذکور به ۱۴ هزار نفر از دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد اصفهان از منابع دولتی و هزار و ۴۰۲ نفر نیز از محل کمک‌های مردمی تأمین می‌شود.

متین پور بابیان اینکه به‌مرور زمان مخارج دانش آموزان در مدارس امروزی بیشتر و بیشتر می‌شود، گفت: برای تأمین آبرومندانه حداقل نیازهای دانش آموزان، نیازمند کمک و مشارکت هر چه بیشتر مردم عزیز اصفهان هستیم.

وی برخورداری دانش آموزان نیازمند از امکانات تحصیلی برابر با سایرین در کنار حفظ کرامت آن‌ها را از اولویت‌های کمیته امداد اصفهان اعلام کرد و گفت: برپایی جشن عاطفه‌ها در آستانه سال تحصیلی یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای عرصه خیر و احسان در کشور است که مبتکر و مجری آن کمیته امداد است و در همه‌سال‌هایی که این جشن برگزارشده با استقبال پرشور مردم نیکوکار اصفهان، کمک‌های قابل‌توجهی برای توزیع در میان دانش آموزان نیازمند، جمع‌آوری‌شده است.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان این نهاد را آماده دریافت کمک‌های مردم نیکوکار و خیران گران‌قدر اصفهانی اعلام کرد و گفت: کمک به تحصیل نیازمندان علاوه بر اجر معنوی و ثواب اخروی، یک سرمایه‌گذاری بلندمدت برای ساخت جامعه‌ای در تراز دین مبین اسلام است و مردم خداجوی اصفهان می‌توانند علاوه بر حضور در دفاتر کمیته امداد با شماره‌گیری کد #۱*۸۸۷۷*، تماس با شماره نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷۷ از کلیه خطوط ارتباطی، ارسال عدد یک از طریق پیامک رایگان به شماره ۸۸۷۷ و مراجعه به تارنمای emdad.ir در این زمینه یاری گر کمیته امداد اصفهان باشند.