مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت اصفهان گفت: در چهارماهه نخست سال جاری بیش از ۱۹ میلیارد و ۹۶۷ میلیون تومان وام قرض‌الحسنه به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد اصفهان پرداخت شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سید مجتبی حجازی بیان داشت: در چهارماهه نخست سال جاری بیش از ۱۹ میلیارد و ۹۶۷ میلیون تومان وام قرض‌الحسنه به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد اصفهان پرداخت کرد.

وی بابیان اینکه در چهارماهه نخست سال جاری بیش از ۱۹ میلیارد و ۹۶۷ میلیون تومان وام قرض‌الحسنه به مددجویان تحت حمایت این نهاد پرداخت‌شده است، گفت: سه هزار و ۶۷۴ خانوار نیازمند از این تسهیلات درزمینهٔ مسکن، اشتغال و کارگشایی بهره‌مند شدند.

وی بیشترین تعداد وام پرداخت‌شده توسط این صندوق را درزمینهٔ کارگشایی اعلام کرد و گفت: این مبالغ برای حل مشکلات مددجویان به آن‌ها پرداخت می‌شود و در چهار ماه نخست سال جاری سه هزار و ۴۷ خانوار از جامعه تحت حمایت کمیته امداد اصفهان چنین تسهیلاتی دریافت کردند.

مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت اصفهان به پرداخت ۹ میلیارد و ۳۶۱ میلیون تومان به در قالب وام اشتغال به مددجویان اشاره کرد و گفت: ۵۱۱ خانوار از این خدمت صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت اصفهان در چهار ماه نخست سال جاری بهره‌مند شدند و زمینه خودکفایی و توانمندی اقتصادی آن‌ها فراهم‌شده است.

وی پرداخت وام مسکن به مددجویان را از دیگر خدمات این صندوق برشمرد و گفت: بیش از یک میلیارد و ۵۷۰ میلیون تومان در اختیار ۱۱۶ خانوار نیازمند اصفهانی قرار گرفت.

مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت اصفهان این صندوق را بازوی توانمندی برای خدمت‌رسانی به نیازمندان معرفی کرد و گفت: مددجویان توسط کمیته امداد اصفهان به این صندوق معرفی می‌شوند و با توجه به اینکه این صندوق وابسته به این نهاد است، پرداخت تسهیلات به این نیازمندان بسیار ساده‌تر، سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر در مقایسه با سایر بانک‌ها، انجام می‌شود.

حجازی بابیان اینکه افزایش سپرده‌های مردم در این نهاد باعث ارتقای توان وام‌دهی این صندوق می‌شود، گفت: خیران و نیکوکاران گران‌قدر اصفهانی می‌توانند با افتتاح حساب در این صندوق علاوه بر بهره‌مندی از همه خدمات مالی سیستم بانکی در ثواب کمک به محرومان و نیازمندان جامعه سهیم شوند.