سه پروژه ورزشی شامل دو سالن ورزش های زورخانه ایی و یک سالن 1200 نفره با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان به مناسبت هفته دولت در شهرستان کامیاران افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان؛با حضور دکتر عبدالحمید احمدی، سه پروژه ورزشی در شهرستان کامیاران افتتاح و به بهره برداری رسید.

این سه پروژه ورزشی در کامیاران ظهر روز دوشنبه پنجم شهریورماه در چهارمین روز هفته دولت با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان و مسئولین  استانی و شهرستانی افتتاح شد.

در بهره برداری از این طرح های ورزشی مدیرکل ورزش و جوانان کردستان، فرماندار کامیاران و مسئولین و جامعه ورزشی شهرستان عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان را همراهی می کردند.

در شهرهای موچش و کامیاران دو سالن ورزش های زورخانه ایی هر کدام به مساحت 450 مترمربع با اعتبار 7675 میلیون ریال از محل ارزش افزوده استانی افتتاح شد.

همچنین سالن چند منظوره 1200 نفره با هزینه سه هزار میلیار ریال از محل اعتبارات ملی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور به بهره برداری رسید.

این پروژه مهم در زمینی به مساحت 2200 مترمربع برای رشته های بسکتبال، والیبال، هندبال، فوتسال و بخش های اداری احداث شده است.

سالن چند منظوره 1200 نفره از سال 86 احداث آن آغاز شده بود که در دو ساله اخیر با پیگیری های مسئولین استان کردستان و همکاری های شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور به اتمام رسید.