مدیر مخابرات منطقه کردستان بر اساس مصوبه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، تعرفه های خدمات و محصولات مخابراتی را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان؛آزاد حکمت جدید ترین تعرفه های خدمات و محصولات مخابراتی را اعلام نمود.

وی هزینه تلفن ثابت به ثابت داخل استانی را در هر دقیقه 45 ریال، مکالمه تلفن ثابت به ثابت بین استانی را در هر دقیقه 330ریال،مکالمه تلفن ثابت به همراه اول و سایر اپراتورهای تلفن همراه را 625 ریال در هر دقیقه اعلام نمود.

 حکمت افزود: مکالمه همراه اول دائمی به تلفن ثابت و همراه اول را در دقیقه 570 ریال،مکالمه همراه اول دائمی به ایرانسل و رایتل را 625 ریال در دقیقه، مکالمه همراه اول اعتباری به تلفن ثابت و همراه اول را در هر دقیقه 670 ریال و مکالمه همراه اول اعتباری به ایرانسل و رایتل را 937 رریال در هر دقیقه است.

مدیر مخابرات منطقه کردستان همچنین به هزینه پیام کوتاه تلفن همراه دائمی اشاره کرد و گفت: به ازای هر پیام کوتاه فارسی89 ریال و به ازای هر پیام کوتاه انگلیسی222 ریال محاسبه می شود.

 حکمت از هزینه های پیام کوتاه سیم کارت اعتباری به صورت فارسی 116ریال و به صورت انگلیسی 274ریال خبر داد.

مدیر مخابرات منطقه کردستان خاطر نشان ساخت: برای هر پیامک 160 کاراکتر در نظر گرفته شده است.

وی در ادامه یادآور شد: مشتریان برای کسب اطلاع از تعرفه های  ADSLو نرخ مکالمات بین الملل تلفن ثابت به آدرس اینترنتیWWW.TCI.IR و برای اطلاع از تعرفه های اینترنت و نرخ مکالمات بین الملل تلفن سیار به نشانی WWW.MCI.IRمراجعه کنند .                                .تعرفه های مخابراتی

گفتنی است مخابرات منطقه کردستان در حال حاضر در سه حوزه تلفن ثابت، دیتا و تلفن همراه، خدمات مخابراتی با کیفیت را به مشتریان ارائه می دهد.