پروژه های عمرانی فومن در چهارمین روز از هفته دولت با حضور فرماندار این شهرستان به بهره برداری رسد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، پروژه های عمرانی فومن در چهارمین روز از هفته دولت با حضور فرماندار این شهرستان به بهره برداری رسد.

افتتاح پروژه های عمرانی در فومن

افتتاح مجموعه طرح های برق رسانی در روستای کردمحله

فرماندار فومن پروژه احداث ترانس تقویت برق 125 کیلو ولت آمپری روستای کردمحله را در جمع مسئولین و مردم افتتاح کرد.

این ترانس برق و خط فشار متوسط همراه آن با هزینه ای بالغ بر 85 میلیون تومان یکی از 10 ترانس افتتاح شده اداره توزیع برق شهرستان در چهارمین روز هفته دولت در شهرستان فومن می باشد.

همچنین در کنار احداث این ترانس، 490 متر خط انتقال برق فشار متوسط در روستا کشیده شد که به موجب آن، 80 خانوار در این روستا از تقویت شبکه برق برخوردار می شوند.

در ادامه این پروژه و با افزایش 500 متر شبکه برق فشار قوی، 40 روستای دیگر در این منطقه شاهد تقویت برق منازل و روستا خواهند بود.

اداره توزیع برق شهرستان فومن در هفته دولت با افتتاح چندین پروژه با هزینه ای به مجموع 1 میلیارد و 200 میلیون تومان، در راستای سیاست های دولت در تقویت زیرساخت ها و افزایش دسترسی سکنه شهری و روستایی به برق گام برداشته است.

افتتاح پروژه های عمرانی در فومن

افتتاح دفتر دهیاری و شورای اسلامی روستای رودبارچیره

در چهارمین روز از هفته دولت و با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان، دفتر دهیاری و شورای اسلامی روستای رودبارچیره از توابع بخش مرکزی شهرستان فومن افتتاح گردید و مورد بهره برداری قرار گرفت.

این دفتر با هزینه ای بالغ بر 40 میلیون تومان و از محل اعتبارات دهیاری این روستا بنا شد. در این مراسم شماری از مسئولین شهرستانی، اعضای شورای روستا و مردم حضور داشتند.

افتتاح پروژه های عمرانی در فومن

افتتاح پروژه آسفالت روستای فتحعلی محله

در روز چهارم هفته دولت، پروژه آسفالت روستای فتحعلی محله بخش مرکزی شهرستان فومن افتتاح شد.

فرماندار شهرستان فومن با حضور در جمع مردم و خبرنگاران، ضمن تأکید بر تلاش حداکثری دولت برای افزایش پروژه های عمرانی و افزایش خدمات شایسته به مردم شریف شهرستان، اعلام کرد که سیاست دولت تدبیر و امید، ارتقای زیرساخت ها و فراهم کردن بستری برای توسعه پایدار در شهرستان است.

این پروژه به طول 1 کیلومتر به عنوان بخشی از تکمیل طرح هادی این روستا، با هزینه ای بالغ بر 180 میلیون تومان توسط اداره راه و شهرسازی شهرسستان فومن انجام شد.

این جاده به جهت مواصلاتی بودن خود، مسیر دسترسی به روستاهای خسرو آباد، رودبارچیره، کلفت در شهرستان فومن و همچنین دهستان نصیر محله شهرستان شفت را تسهیل می کند.

افتتاح پروژه آسفالت روستای سیدآباد

در چهارمین روز از هفته دولت و در اجرای طرح هادی روستای سیدآباد از توابع بخش مرکزی فومن، محمود قاسم نژاد فرماندار شهرستان در جمع مسئولین و مردم، پروژه آسفالت راه روستایی سیدآباد را افتتاح کرد.

این پروژه با هزینه ای بالغ بر 640 میلیون تومان به عنوان اجرای طرح هادی (اصلاح معابر و آسفالت شبکه معابر روستایی) با سهمیه قیر رایگان، از محل اعتبارات تملک استانی و با همت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در این روستا انجام شد.

به موجب این طرح به مساحت 16 هزار متر مربع و معادل 4 کیلومتر، 350 خانوار از سهولت در دسترسی به روستاهای مجاور برخوردار می شوند.

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان فومن در هفته دولت 9 طرح را در سطح شهرستان افتتاح خواهد کرد.

به گفته فرماندار فومن، مزیت این راه، تسهیل در دسترسی گردشگران به روستای گردشگرپذیر سیدآباد و تقویت اقتصاد روستا می باشد.