هم‌زمان با چهارمین روز از هفته دولت با حضور مسئولان محلی 14 طرح عمرانی، رفاهی و صنعتی در شهرستان گیلانغرب به بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، فرماندار گیلانغرب در آیین بهره‌برداری طرح‌های عمرانی و رفاهی در این شهرستان، با بزرگداشت یاد و خاطره شهدای هفته دولت، گفت: برای اجرای طرح‌های عمرانی، رفاهی و صنعتی گرامیداشت هفته دولت با اشتغال‌زایی 36 تن درمجموع 65 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

کوروش محمودیان، این طرح‌ها را شامل چهار طرح بهسازی معابر و روکش آسفالت شهرک‌های انتظامی، بهزیستی، سراب و شهید رجایی با حجم 70 هزار مترمربع، کلینیک مددکاری بهزیستی، واحد تولیدی شن و ماسه تنگه حاجیان با تولید 100 هزار تن در سال، واحد تولیدی پودر بیتومین رویبان با تولید سالیانه 10 هزار تن، نیروگاه خورشیدی در قیطول مرجان و افتتاح 200 واحد مسکونی مددجویان زیرپوشش کمیته امداد در روستاهای دهستان حومه و مرجان گمار از توابع این شهرستان گیلانغرب بیان کرد.

وی هفته دولت را فرصت مطلوبی برای بیان دستاوردها و خدمات ارائه‌شده دولت به مردم بیان کرد و گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید با اتخاذ راهکار درست و اصولی از منابع و ظرفیت‌های موجود برای ارائه خدمت به مردم استفاده کنند.