فرمانده مرزبانی استان از شناسایی و انهدام یک باند بزرگ از سوداگران مرگ و کشف محموله مواد مخدر در سواحل شهرستان بندرلنگه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سرهنگ «علی‌اصغر خرم‌روی» با اعلام این خبر افزود: با توجه به پیامدهای مخرب و تأثیرگذار پدیده قاچاق بر اقتصاد کشور، برخورد قاطع با باندها و شبکه‌های سازمان‌یافته قاچاق کالا و ارز به‌صورت ویژه در دستور کار این فرماندهی قرار گرفت.

این مقام انتظامی از کشف محموله مواد مخدر و انهدام یک باند بزرگ از سوداگران مرگ در استان خبر داد و اظهار کرد: در این راستا با انجام اقدامات اطلاعاتی، مراقبت‌های ویژه و با تلاش‌های شبانه‌روزی و فعالیت بی‌وقفه عوامل اطلاعات این فرماندهی یک باند از سوداگران مرگ که به‌صورت کلان اقدام به حمل و جابجایی مواد مخدر می‌کردند را شناسایی و تحت نظر اطلاعاتی قراردادند.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان تصریح کرد: با اقدام به‌موقع عوامل اطلاعات دریابانی هرمزگان و دریک عملیات سریع و غافلگیرانه و با همکاری انتظامی بندرلنگه محموله مواد مخدر در بیابان‌های بندرلنگه شناسایی و توقیف شد.

خرم روی بیان کرد: مرزبانان اطلاعاتی استان در این عملیات،موفق به  دستگیری یک نفر از سوداگران مرگ و کشف یک هزار و 400 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک شدند.

وی ادامه داد: این محموله قرار بود به‌صورت به‌وسیله خودروهای تندرو به استان‌های مرکزی کشور انتقال داده شود که سوداگران مرگ در این هدف شوم خود ناکام ماندند.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان در پایان خاطرنشان کرد: دریابانی هرمزگان با عزم جدی خود برای مبارزه با پدیده سازمان‌یافته قاچاق، اجازه هیچ‌گونه فعالیت سودجویانه را در مناطق ساحلی و دریایی استان هرمزگان را نخواهد داد.